Wild Rift TR

Tam Versiyon: Yıldız Muhafızı Urgot
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[Resim: a7662261-4a51-4f32-aa72-57a5ab8a394c.jpeg]

•Riot oyun için 1 Nisan Şakası etkinliği düzenlemeye karar verirse Yıldız Muhafızı Urgot Wild Rift'e gidebilir.

•Oyuncularına şaka yapan diğer popüler oyunların aksine, Riot on yıldır 1 Nisan etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

•Urgot ve Pajama Guardian Cosplay görünümünün zamanında oyuna eklenmesi muhtemeldir.


Star Guardian Urgot, League of Legends topluluğunda geçen yıl gerçeğe dönüşen uzun süredir devam eden bir memdü, ancak görünüm bu yıl Wild Rift'e mi geliyor? Star Guardian kostüm serisi kendi fragmanlarını ortaya çıkardı ve Riot Games'in bize temaya dayalı kozmetik ürünlerini vesilesiyle daha fazla sunduk. Star Guardian Urgot bir şaka olarak başladı ve hayranlar onun League of Legends'a aylarca dahil edilmesini istedi ve Riot'u April Fools'un kostüm serisinin bir parçası olarak yayınlattık. Yıldız Muhafızı Urgot yerine, kostümün yeterince iyi olan Pijama Muhafızı Urgot varyantını almamızı istedik. Derinin piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse bir yıl geçmiş olan Wild Rift, bu yıl April Fools'da aynı deriye sahip olabilir.

Yıldız Muhafızı Urgot: Nedir?


Runeterra evrenini Wild Rift aracılığıyla keşfeden ve daha önce League of Legends oynamamış olanlar için Urgot, geçen yıl Pajama Guardian Urgot kostümünü alan popüler bir karakter . Star Guardian kostüm serisinde, Zoe, Neeko, Ahri, Miss Fortune, Xayah ve Rakan gibi kişilerin ortaya çıktığını gördüğümüz anime benzeri bir tema var. Bu yıl Wild Rift için League of Legends ile birlikte benzer bir etkinliğin gerçekleşmesini bekliyoruz.

League of Legends 1 Nisan Şakası'nın Görünümleri Gerçek mi?

Nisan Bir Şakası, 2010'da gerçekleşen ilk etkinlikle League of Legends'ın ilk günlerinde bir şakaydı. Ancak Riot, hayranlara bir şeyler geri verme fırsatını gördü ve şimdi yeni oyun modları ve komik olan ayrıntılı etkinliklerimiz var. eski şampiyonlar için deriler. 2010'daki Urf The Manatee görünümünden Pajama Guardian Cosplay Urgot, Pengu Cosplay Tristana, Furyhorn Cosplay Veigar ve oyuna giren diğer görünümlere ve Ultra Rapid Fire gibi oyun modlarına kadar çok yol kat ettik.

Yıldız Muhafızı Urgot: Wild Rift'e Ne Zaman Geliyor?


Urgot'un Wild Rift'e ne zaman gireceği konusunda resmi bir onayımız yok, ancak oyun için 1 Nisan Şakası etkinliği gerçekleşebilir. League of Legends etkinlikleri haftalar öncesinden Mart ayında duyurulduğu için Wild Rift için de benzer bir zaman çizelgesi bekleyebiliriz. Etkinlik gerçekleşirse, Yıldız Muhafızı Urgot ve diğer popüler görünümler oyunda yer alabilir.