You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

1v5 Yapabilen En İyi Beş Wild Rift Şampiyonu

1v5 Yapabilen En İyi Beş Wild Rift Şampiyonu

Süper Moderatör
1v5 Yapabilen En İyi Beş Wild Rift Şampiyonu
[Resim: 493591ae-6f09-44e5-be96-4f4985dacc41.jpeg]

•Maçların çoğu, takımlarıyla işbirliği yapmakta zorlanan insanlarla dolu. Şanslı, bir maçta tek başına taşıyabilen şampiyonlar var.

•İşte tek başına uçabilen ve düşman takıma 1v5 yapabilen ilk 5 şampiyon.

•Not: Bu liste özneldir.Wild Rift'i tek başına oynamak bazen sinir bozucu olabilir. Çoğu oyuncu, özellikle alt sıralarda, takım arkadaşlarıyla işbirliği yapmakta zorlanır. Neyse ki, bazı şampiyonlar tek başlarına uçmada mükemmeldir ve takımınız düşman takımı beslemediği sürece oyunu taşıyabilir. İşte potansiyel olarak düşman takımına 1v5 yapabilen beş şampiyon.

5•YASUO

[Resim: cd291f20-1d96-46b3-b634-2eeb0a5e1142.jpeg]
Yasuo, çok fazla hareket kabiliyetine sahip şampiyonlardan biridir. Minyon dalgaları da dahil olmak üzere düşmanların arasından geçerek istediği zaman kendisini yeniden konumlandırabilir. Pasifi, mevcut kritik vuruş şansını ikiye katlayarak, diğer şampiyonlara kıyasla makul ölçüde hızlı bir şekilde% 100 kritik vuruş şansına sahip olmanızı sağlar. Ayrıca Rüzgar Duvarı becerisiyle çoğu yetenek atışını iptal edebilir. Nihai gücü olan "Son Nefes", havada savrulan tüm düşmanlara hasar vermesini sağlar. Dezavantajı, hareket kabiliyetinin herhangi bir minyon dalgası olmadan azalması ve bir minyonu birkaç saniyeliğine sadece bir kez atlayabilmesidir. Bu yüzden minyonlarınız biterse, gg.

4•JAX

[Resim: 0ad9cf6b-ce72-4a7c-b940-565f9866263a.jpeg]
Bu şampiyon, Wild Rift'in en çok yönlü şampiyonlarından biridir. Ancak 1v5'e geçmeyi planlıyorsanız, AP inşa etmek isteyeceğiniz şeydir. Lich Bane'i bir eşya olarak inşa ettiğinizde, çılgın normal saldırı hasarı çok iyidir. Ayrıca minyonlardan veya diğer şampiyonlardan atlayabildiği için oldukça hareketli. Ayrıca üçüncü yeteneği olan "Counter Strike" ile hasarı kısa süreliğine önleyebilir. Süre sona erdikten sonra, etrafındaki tüm düşmanlar şaşkına dönerek herkesi cezalandırmasına ve savaşı tek başına kazanmasına izin verir.

3•NASUS

[Resim: 8fa28b19-313b-499d-869f-0114c25f9e8f.jpeg]
Tankçı olmayı tercih ediyor ama aynı zamanda çılgınca bir hasar veriyorsan Nasus'a git. İlk yeteneği olan "Siphoning Stike", onunla ne kadar çok düşman veya minyon öldürürseniz gücü artar. Onu bir tank olarak inşa edebilir ve hasar için ilk becerinize güvenebilirsiniz. Rakiplerinizi 1.000 yığın üzerinde sadece ilk becerinizle patlatmanın daha büyük bir memnuniyeti yoktur. Bununla birlikte, oyunun erken safhalarında oldukça zayıftır, bu nedenle altınınızı ve hasarınızı ne kadar hızlı istifleyebileceğinizi en üst düzeye çıkarmak için şeridinizi yönetirken dikkatli olmanız ve doğru olmanız gerekir.

Nihai oyunu "Fury of the Sands", onu neredeyse yenilmez kılıyor ve dövüşü tek başına kazanmasına ve takımını zafere taşımasına olanak tanıyan büyü hasarı güçlendirmeleri ve soğuma azaltmalarıyla savaşı ele geçirmesine izin veriyor.

2•EZREAL

[Resim: a364f209-2bcb-4573-a330-fca2b0849cf9.jpeg]
Ezreal, oyundaki en iyi nişancılardan biridir. Yetenekleriyle düşmanları nasıl dürttüğü konusunda koridor safhasında güçlüdür. Ayrıca, duvarlardan geçmesine veya düşmanları kovalamasına izin veren bir göz kırpma becerisine sahiptir. İyi bir Ezreal oyuncusu, arkasına saklanabileceği duvarların olduğu yerlerde 1v5 yapabilir ve düşmanlar kaçmaya çalıştığında, haritanın herhangi bir yerinden bitirmek için nihai “Gerçek Atış Barajı” nı atabilir.

Ancak oyunları tek başına kendi başına taşımasına izin veren üçüncü yeteneği Arcane Shift'dir. Flash'a benzer şekilde çalışır, ancak nispeten düşük bir bekleme süresinde. Eşyaların ve Mystic Shot'ın soğuma süresinin azaltılmasıyla birlikte, Arcane Shift'i birkaç saniyede bir kullanmak, her yerde ve her yerde olmasını sağlamak mümkündür. Doğru zamanlanmışsa sersemletildiğinde bile çalışır. Bu yetenekle, Blitzcrank tarafından Rocket Grabbed olduktan sonra veya Malphite's Unstoppable Force tarafından yere serildikten sonra bile kaçabilirsiniz.

Böylece bir bot dolusu hasar verirken öldürmek imkansız hale gelebilir ve sizi oyun taşımak için birincil aday haline getirebilirsiniz.

1•ZED

[Resim: fbf0a1bf-9926-4d9d-b492-d235ff821160.jpeg]
Zed, Wild Rift'in en popüler suikastçı şampiyonlarından biri, iyi bir nedenden ötürü. Gölgeleriyle çok fazla hareket kabiliyeti var, bu da onu kovalamasını veya kaçmasını zorlaştırıyor. Sağlığın% 50'nin altındaki düşmanlarda hasarı artar ve nihai becerisine sahip herhangi birine tek atış yapmasına izin verir. Ancak Zed'in çok yüksek bir beceri gereksinimi vardır. Onun kombinasyonuna alışmak için çok zaman harcamanız gerekir, ancak bir kez yaptığınızda, bu çok ödüllendirici.

Kendine dokunmadan düşmanı patlatabilir. Düşman taşıyıcısını öldürebilir ve savaş alanında hızla hareket edebilir, bu da onu en güçlü suikastçılardan biri yapar. Kartopu yaparsanız, düşmanın onları 1v5 yok etmesini önlemek için yapabileceği neredeyse hiçbir şey yoktur.
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]