You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

2 dakikalık Ashe Rehberi - Eşyalar, Yetenek Sırası ve Rünler

2 dakikalık Ashe Rehberi - Eşyalar, Yetenek Sırası ve Rünler

Süper Moderatör
2 dakikalık Ashe Rehberi - Eşyalar, Yetenek Sırası ve Rünler
[Resim: 743dc319-4767-4c41-bf20-a3abdcadd9ad.jpeg]

•Ashe, fiziksel hasar veren ve çok fazla kitle kontrolüne sahip bir nişancıdır.

•Wild Rift'te Ashe'de geliştirilecek en iyi öğeler, saldırı gücü ve saldırı hızı öğeleridir.Ashe, Wild Rift'te oynaması en kolay ADC şampiyonlarından biridir ve ejderha şeridinde oynanır. Uzun normal saldırı menzili ve pasif yavaşlaması, onu fiziksel hasar veren ve çok fazla kitle kontrolüne sahip etkili bir arka hat haline getiriyor . Yetenekleri ayrıca , vizyonundan , kullanımı her zaman eğlenceli olan küresel menzilli sersemletmeye kadar ekibi için pek çok fayda sağlıyor . Ashe kombolarına pek güvenmiyor. Ancak, işte temel kombinasyonu (4) Büyülü Kristal Ok -> Yaylım Ateşi (2) -> Temel Saldırı -> Pürdikkat (1) . Yaylım ateşi, en üst düzeye çıkaracağımız ilk yetenektir çünkü iyi bir taciz aracıdır ve minyon dalgalarını temizlemeye yardımcı olur. Ardından Korucunun Odağı maksimuma çıkar. DPS'nizi oyunun ortasından itibaren artırmak için. Hawkshot son olarak maksimize edilir çünkü iyi ölçeklenmez ve ilk seviyesinde sağladığı fayda fazlasıyla yeterlidir. Mümkün olduğunca nihai puanınızı alın.

Wild Rift'te Ashe üzerinde geliştirilecek en iyi eşyalar, saldırı hasarı ve saldırı hızı eşyalarının yanı sıra, size kritik vuruş veren eşyalar oluşturur. İlk öğe Mahvolmuş Kılıç ikinci öğe Runaan. Wild Rift'te Ashe için En İyi Ayağı Çabuk’tur. Ardından Zafer, Yenilenme ve Mana Akışı Yüzüğü gelir.

Ashe nasıl oynanır?
  • Oyunun erken safhalarında, takas arayın ve düşmanlarınızı dürtün ve Yaylım Ateşi maksimuma çıkarın. Ashe uzun menzilli bir saldırı mesafesine sahip olduğundan, yetenekler arasında Temel Saldırısını kullanarak düşmanları vurmaya çalışın.
[Resim: cb27e1bd-2962-4cc9-8e70-d1b83b886136.jpeg]
  • Düşman Ormancı'yı ortaya çıkarmak veya Dragon veya Rift Herald gibi hedeflerde durumu ortaya çıkarmak için Şahin Atışı (3) kullanın.

  • Büyülü Kristal Ok’u (Ultimate) yalnızca şeridinizdeki bir düşman üzerinde kullanmayın. Bu beceriyi, diğer şeritlerdeki müttefiklere yardım etmek veya haritada düşmanları avlamak için de kullanabilirsiniz. Nihai yön, seyahat ederken değiştirilebilir.

  • Büyülü Kristal Ok, yapışkan bir durumda düşmanlardan kaçmak için de kullanılabilir. Sizi şeritte kovalamaya gelen suikastçıları vurun.

  • Ashe çok yumuşaktır, bu yüzden dövüşlerde geride kalmaya çalışın ve takım arkadaşlarınızın suikastçıları uzak tutmasını sağlayın.
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]