You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

2 Dakikalık Ezreal Rehberi - Eşyalar, Yetenek Sırası ve Rünler

2 Dakikalık Ezreal Rehberi - Eşyalar, Yetenek Sırası ve Rünler

Süper Moderatör
2 Dakikalık Ezreal Rehberi - Eşyalar, Yetenek Sırası ve Rünler
[Resim: 29648dab-8317-42ae-bdc3-197f7539aba9.jpeg]

•Ezreal, genellikle Dragon kulvarında oynanan, oyundaki en iyi nişancılardan biridir.

•Becerilerine göre, maksimum (1) Mistik Atış, ardından (3) Gizemli Geçiş ve ardından (2) Öz Akışı. Yapabildiğiniz her an nihai noktanıza bir puan verin.

•Ezreal karışık hasar verir, bu yüzden ona Manaveren, Üçlü Kuvvet ve Açgözlü Çizmeleri gibi tam hasar öğeleri oluşturun.Ezreal, oyundaki en iyi nişancılardan biridir. Genellikle  Ejderha şeridinde oynanan Ezreal, şeritteki becerileriyle düşmanları dürtebilir ve göz kırpma yeteneği Arcane Shift, onu yakalamasını zorlaştırır. Bu beceri aynı zamanda duvarlardan geçmesine veya düşmanları kovalamasına da izin verir. Nihai, True Shot Barrage, haritada düşmanları avlamasına yardımcı olur. Becerilerine gelince, maksimum (1) Mistik Atış, ardından (3) Gizemli Geçiş ve ardından (2) Öz Akışı. Yapabildiğiniz her an nihai noktanıza bir puan verin.

Ezreal karışık hasar verir, bu yüzden ona Manaveren gibi tam hasar öğeleri oluşturun . Bir Civalıkuşak büyüsü kalabalığın kontrolünden çıkmanıza yardımcı olurken, ona şeritte dayanmasını sağlayan Açgözlü Çizmeleri inşa edin. Arcane Shift cooldownlarınızı daha hızlı yenilemek ve biraz ekstra hasar ve mana almak için bir Üçlü Kuvvet oluşturun . Bu sizin temel yapınızdır. Bunun dışında, duruma bağlı olarak oyuncular bir Ölümün Dansı, Mahvolmuş Kralın Kılıcı veya Fani Hatıratı inşa edebilirler. Düşmanların çok fazla tankı veya zırhı yoksa bir Kanasusamış veya  Ebedi Kılıç inşa edebilirsiniz.. Daha ağır bir kullanım için Üçlü Kuvvet ya da  Buzdoğan Eldiven ile değiştirin.

Wild Rift'te Ezreal için en iyi rünler  Yenilmez’dir, ardından Yaklaşan Fırtına , Yenilenme ve Mana Akışı Yüzüğü gelir.Ezreal Nasıl Oynanır?
  • Ezreal mamaya aç bir şampiyondur , bu yüzden Manaveren gibi öğeler oluşturduğunuzdan ve onu dengelemek için Mana Akışı Yüzüğü’nü küçük rünleriniz olarak aldığınızdan emin olun.

  • (2) Özüt Akışı , başka bir beceri kullanılarak veya hatta ondan sonra yapılan basit bir saldırı ile tetiklenebilir. Öyleyse , ekstra hasar için diğer becerileri veya saldırıları kullanmadan önce önce düşmanlarda kullanın .

  • (2) Özüt Akışı , oyundaki  kuleleri hedeflemenize izin veren tek yeteneklerden biridir, bu nedenle kuleleri daha hızlı yıkmak için kullanın.

  • Nihai İsabet Dalgası takım savaşlarının sonunda düşük cana sahip düşmanları avlamak için kullanın, aynı zamanda bir savaşa katılmadan önce düşmanın sağlığını azaltmak için de kullanılabilir, bu da tüm ekibinize savaşı kazanma şansı verir.
[Resim: df4c1a72-2440-484c-ac07-9388813eb1c3.jpeg]
  • Ezreal'ın (3) Sihir Geçişi nispeten düşük bir soğuma süresine sahiptir, bu yüzden onu sadece bir kaçış aracı olarak kullanmayın.

  • Tüm yetenekleriniz duvarlardan geçtiği için ormandaki dar alanlarda savaşın ve (3) Sihir Geçişi ayrıca duvarların üzerinden geçtiği için kaçış yeteneği olarak kullanılabilir. Bu, Ezreal'ın düşmanları duvarların arkasından dürtmesini sağlar.

  • Düşmanları dürtmek ve onları nihai yeteneğinizle bitirmek için yetenek atışlarınızı şeride indirmeye devam edin.
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]