You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

2 dakikalık Kai'Sa Kılavuzu - Eşyalar, Yetenek Sırası ve Rünler

2 dakikalık Kai'Sa Kılavuzu - Eşyalar, Yetenek Sırası ve Rünler

Süper Moderatör
2 dakikalık Kai'Sa Kılavuzu - Eşyalar, Yetenek Sırası ve Rünler
[Resim: af8d69b3-1994-4671-a669-c2236f598e3d.jpeg]

•Kai'Sa, Dragon Lane'de genellikle ADC olarak oynanan son derece hareketli bir nişancıdır. Diğer ADC'lerin aksine, Kai'Sa çoğunlukla Büyü Hasarı verir.

•Kai'Sa, maksimuma ulaşana kadar (1) Icathian Yayılımı maksimize etmeli, ardından (3) Gücün Sınırı ve son olarak (2) Hiçlik Topu arayıcısına odaklanmalıdır.

•Kai'Sa için en iyi runeler,Yenilmez, Yaklaşan Fırtına ve Ruh Gezgini ile Tatlı Düşkünü kilit taşıdır.


Kai'Sa, Dragon Lane'de genellikle ADC olarak oynanan son derece hareketli bir nişancıdır . Diğer ADC'lerin aksine, Kai'Sa çoğunlukla Büyü Hasarı verir . Kai'Sa, maksimuma ulaşana kadar (1) Icathian Yayılımı maksimize etmeli, ardından (3) Gücün Sınırı ve son olarak (2) Hiçlik Topu arayıcısına odaklanmalıdır.

Kai'Sa olarak oynarken, Manaveren ilk öğeniz olarak inşa edin, bu size hasarı arttırır ve mana sorunlarını çözer. Manaveren’den sonra, öndeyseniz Koruyucu Esans ile Açgözlü Avcı Çizmeleri , ikinci öğeniz olarak ise Koruyucu Melek inşa edin . Üçüncü öğeniz olarak bir Rabadon’un Şapkası veya Runaan's inşa ederek çekirdek yapınızı tamamlayın . Daha fazla saldırı hızı ve eleştiri istiyorsanız , isteğe bağlı olarak Mahvolmuş Kralın Kılıcı, Hayalet Dansçı ve Nashor’un Dişi inşa edin .

Kai'Sa için en iyi runeler,Yenilmez, Yaklaşan Fırtına ve Ruh Gezgini ile Tatlı Düşkünü kilit taşıdır.
[Resim: cfaa71ca-99ff-4d7c-b13c-fd1e4f879b6e.jpeg]

Kai'Sa nasıl oynanır?
  • Oyuncular , her otomatik saldırıda düşman hedefinde ortaya çıkan işaretlerin sayısını takip etmelidir çünkü hasarın çoğu buradan gelir.

  • 5. saldırıda, bu işaretler düşmanın eksik sağlığına bağlı olarak patlayacak ve hasar verecektir. Bir düşmanın HP'si ne kadar düşükse, Kai'Sa'nın vereceği hasar o kadar artar.

  • Böylelikle, düşman üzerinde ne kadar istifiniz olduğuna bağlı olarak , ultinize girip girmeyeceğinize karar verebilirsiniz.
[Resim: a445be65-cb00-4d7e-9809-029ebdf54fd8.jpeg]
  • Temel saldırılarınızı ve (1) Icathian Yayılımını hedeflere vurun , görünmez olmak için (3) Süper Güç kullanın ve düşman ölmemişse , savaşa devam etmek için ya kaçmaya ya da yeniden konumlandırmaya çalışın. Arkalarından ışınlanmak ve kendine bir kalkan vermek için ultisini kullan.
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]