You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

2 dakikalık Kennen Rehberi - Eşyalar, Yetenek Sırası ve Rünler

2 dakikalık Kennen Rehberi - Eşyalar, Yetenek Sırası ve Rünler

Süper Moderatör
2 dakikalık Kennen Rehberi - Eşyalar, Yetenek Sırası ve Rünler
[Resim: 09fa39c5-7f73-472c-9d9f-bb434c8601c9.jpeg]

•Kennen genellikle Baron şeridinde oynanır ve büyü hasarı verir ve çok sayıda kitle kontrolüne sahiptir.

•Ebedi Küre, Liandry'nin Eziyeti, Açgözlü Çizmeler ve Morellonomikon gibi öğeler oluşturun.

•Wild Rift'te Kennen için en iyi rünler Yenilmez’dir. Ardından Ruh Gezgini ve Avcı-Üstün Zeka küçük rünleri gelir.Tristana, Teemo ve Lulu gibi diğer yordle'larla birlikte League of Legends: Wild Rift, Kennen adında bir ninja yordle yayınladı. Genellikle Baron şeridinde oynanır ve büyü hasarı verir ve çok sayıda kitle kontrolüne sahiptir. Kennen için, seviye 1'de Gürleyen Yıldız seviye atlayın , ancak maksimum (2) Elektrik Dalgası . Bundan sonra, (1) Gürleyen Yıldız ve ardından (3) Şimşek Gibi’ye öncelik verin . Mümkün olduğunca Dilimleme Fırtınası (Ultimate) seviyesini yükseltin.

Wild Rift'te Kennen üzerinde inşa edilecek en iyi eşyalar, size biraz daha fazla hareket kabiliyeti ve sağlık verirken büyü hasarını ve CC'yi en üst düzeye çıkaracaktır . Bir Sonsuzluk Küresi inşa edin ve Açgözlü Avcı bir Koruma Efsunu ile tamamlayın ve Core Item Build'inizi tamamlamak için Liandry’nin Eziyeti ve Morellonomicon olacak . Botlar için Açgözlü Avcı yerine Roketkemer Efsunu ile Ionia Çizmeleri de inşa edebilirsiniz . Yapınızı, AP'nizi genel olarak artıracak bir Rabadon'un Şapkası ile tamamlayın . Daha fazla yavaşlatma ve fayda için bir Rylai'nin Kristal Asası inşa edin .

Wild Rift'te Kennen için en iyi rünler Yenilmez’dir. Ardından Ruh Gezgini ve Avcı-Üstün Zeka küçük rünleri gelir.Kennen Nasıl Oynanır?
 • Pasifi sayesinde Kennen'in becerilerini birleştirmenin birçok yolu var. Her üçüncü yeteneğin hedefi sersemleteceğini ve kombonuzu buna göre planlayacağını unutmayın.

 • Lane Full Combo: (1) Gürleyen Yıldız -> (2) Elektrik Dalgası -> (3) Şimşek Gibi

  Takım Savaşı Combo: (4) Yıldırım Yağmuru -> (2) Elektrik Dalgası

  Wave Temizleme Combosu: (3) Şimşek Gibi -> ( 2) Elektrik Dalgası

 • Kennen, mana yerine enerji kullanır ve pasifi 25 enerjiye mal olur. “Şimşek Gibi” ile bir düşmana hasar vermek size 40 enerji geri verir, bu yüzden mümkün olduğunca sayacınızı maksimize etmek için kullanın. Maksimum enerjiniz 200'dür.

 • Erken oyunda, güvenli oynayın ve farm ve takasa odaklanın. Uzak mesafeden yakın dövüş düşmanlarını dürtmek için menzilli temel saldırılarınızı ve (1) Gürleyen Yıldız’ı kullanın.

 • Kennen'in ultisinin kilidini açana kadar her şeyi yapmamaya çalışın.

 • Kartopu yapmaya başlarsanız orta şeride baskına gidin veya ormancının Rift Herald'ın kontrolünü ele geçirmesine yardım edin.

 • Takım dövüşleri sırasında bir kanat arayın ve tüm takımı sersemletmek için takım savaşı kombinasyonunuzu kullanın. Ekibinizin daha fazla CC'si varsa, düşmanınızı alt etmek için onları birbirine zincirleyin. Flash veya Roletkemer ile aralarına girmekten korkmayın.
[Resim: 09828c34-7a94-42ab-b00c-362ef1494ebb.jpeg]
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]