You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

2 Yeni Şampiyon ve Daha Fazlası

2 Yeni Şampiyon ve Daha Fazlası

Süper Moderatör
2 Yeni Şampiyon ve Daha Fazlası
[Resim: 7f78e1ec-70cf-4a0a-8f94-75627b1339b1.jpeg]

Wild Rift'in tasarım direktörü Brian "Feralpony" Feeney, bugünkü bir Canlı Akışta, Riot'un 2021'de mobil oyun hayranları için neler hazırladığından bahsetti.
Riot, Wild Rift'in şampiyon havuzunu, oyun modlarını ve e-spor sahnesini genişletecek.
Katarina ve Rammus, Wild Rift'e getirilirken bazı değişiklikler alacak.


Riot, League of Legends, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve Wild Rift gibi birçok oyunu için yeni yıl yol haritasını ilk kez yayınladı. Neredeyse bir saat süren videoda, Wild Rift'in tasarım direktörü Brian "Feralpony" Feeney, Riot'un bu yıl mobil oyun hayranları için neler hazırladığından bahsetti ve  tonlarca yeni şampiyon, etkinlik ve daha fazlasını içeriyor . Wild Rift'te canlı yayınlanacak en son etkinlik Tales of Runeterra'dır.


Wil Rift Mart Ayında Amerika’da
Feeney, Riot'un Mart 2021'de oyunu bölgeye çıkarmayı hedeflediğini doğruladığı için Kuzey ve Güney Amerika'daki hayranlar biraz daha beklemek zorunda kalıyor . Wild Rift için kapalı ve açık beta Endonezya gibi birçok Güneydoğu Asya ülkesinde başlamıştı. Malezya, Filipinler ve Singapur, geçen Ekim ayında, Hindistan ve Amerika'daki oyunun hayranları sabırsızlanıyordu. Yönetici yapımcı Michael Chow daha sonra gecikmelerin küresel kilitlenmelerden kaynaklandığını açıkladı . Kesin tarih açıklanmasa da mobil oyunun sadece iki ay sonra Kuzey ve Güney Amerika'ya gelmesinin beklenebileceğini biliyoruz. Bununla birlikte, Riot bu bölge için henüz bir çıkış tarihi açıklamadığı için Hintli hayranlar biraz daha beklemek zorunda kalabilir.Riot, oyuncuların şampiyonları daha hızlı açmalarına izin vermenin yollarını da arıyor.
Riot Wild Rift'in Şampiyon Havuzunu, Oyun modlarını ve Espor Sahnesini Genişletmek İçin Çalışıyor
Şu anda Wild Rift'te 50'den fazla şampiyon varken, Riot oyuna olabildiğince çabuk daha fazla şampiyon getirmek istiyor. Feeney, geliştiricinin 2021'de her ay ortalama iki yeni şampiyon çıkarmayı hedeflediğini söyledi . Şubat ayında yayınlanacak olan bu yılki Lunar Beast etkinliğinde ayrıca Wild Rift'e özgü bir Miss Fortune kostümü yer alacak.
[Resim: c1b41cf5-d64e-4fc3-9c9a-db74123cdd05.jpeg]
Bu yıl ortaya çıkacak diğer dış görünüm hatları arasında High Noon, Pentakill, Head Hunter ve Star Guardian yer alıyor.

Geliştirici ayrıca  , Wild Rift için bu yıl test edilebilecek bir ARAM (Tüm Rastgele, Tüm Orta)  modu üzerinde çalıştığını doğruladı . Riot Games, rekabetçi oyunu League of Legends ve VALORANT'tan Teamfight Tactics, Legends of Runeterra ve hatta Wild Rift gibi diğer IP'lerine genişletmek istiyor  .

Geliştirici, mobil MOBA için yeni bir rekabetçi yapı getirmek istiyor. Riot'un global e-spor başkanı John Needham, "League PC gibi, Wild Rift de harika bir spor yapan derinliği, karmaşıklığı ve yüksek bahisli anlarla son derece rekabetçi," dedi. "Henüz inanılmaz derecede erken olsa da, e-sporlara olan tutkumuzu ve bağlılığımızı mobile taşımanın heyecanını yaşıyoruz."
Katarina ve Rammus'un Kitleri Wild Rift İçin Değiştirildi
League of Legends'ın resmi sosyal medya sayfaları bu Canlı Yayın için bir fragman yayınladığında, hayranlar Wild Rift'te oynanmakta olan Katarina'yı gördü . Feeney bunu Livestream'de doğruladı, Riot'un 2021'de Wild Rift'e 'şimdiye kadarki en yüksek yetenekli şampiyonunu' getirmek istediğini söyledi . Katarina, mobil oyunun çift çubuklu kontrollerine uyum sağlamak için küçük bir yeniden çalışma yapmak zorunda kaldı. PC meslektaşı ile karşılaştırıldığında, Katarina artık mobil kontrollerde iyi çalışan ultisini kullandığında yavaş hareket edebiliyor.

Katarina'dan bir süre sonra Riot, Rammus'u mobil oyunun ormanlarına bırakacak. Ayrıca küçük bir yeniden çalışma yaptı.  Rammus artık pasif bir şekilde yuvarlanıyor ve çatışma dışındayken hareket hızı kazanıyor ve Soaring Slam adlı yeni ultisi havaya atlamasına ve düştüğü yerde titreme yaratmasına izin veriyor. Sarsıntıların boyutu, güç topunun hızına bağlıdır. Riot ayrıca bu yılın ilerleyen zamanlarında Dr Mundo için planlanan bir güncellemeye sahip.
[Resim: 8ddc224b-65dc-4d30-ba18-7c8eb51de198.jpeg]

İyi forumlar... Smile
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]
Sihirdar
RE: 2 Yeni Şampiyon ve Daha Fazlası
İlk önce katarina mi gelecek yoksa rammus mu? Bilgisi olan cevap verirse sevinirim teşekkürler.