You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

2021 Sezonunun Açılış Canlı Yayınında Bahsedilen İki "En Ölümcül Şampiyon" Kimdi?

2021 Sezonunun Açılış Canlı Yayınında Bahsedilen İki "En Ölümcül Şampiyon" Kimdi?

Süper Moderatör
2021 Sezonunun Açılış Canlı Yayınında Bahsedilen İki "En Ölümcül Şampiyon" Kimdi?
[Resim: 67a22ab2-520f-4e63-b7fc-220e0a59f82f.jpeg]

•2021 Sezonu Açılış Canlı Yayını sırasında FeralPony, Wild Rift'te "En Ölümcül Şampiyonlardan" ikisini içeren bir etkinlik olacağından bahsetti.
•Bilgiye dayanarak, bu şampiyonların Rengar ve Kha'Zix olduğu, çünkü her iki avcının da birbirine kin beslediği tahmin ediliyor.
•Ek olarak, PC versiyonunda, her iki şampiyonun da birbirlerini avlamak ve en güçlü yırtıcıyı kanıtlamak için onları görevlendiren rakip takımlar tarafından oynanması durumunda bir mini etkinlik vardır.


League of Legends: Wild Rift'in hikâyesi oldukça etkileyici. Her şampiyonun arka planı, oyunun ilmine girmeye cesaret eden herkesin ilgisini çeker. Riot Games'in geliştiricisi FrealPony, 2021 Sezonu Açılış Canlı Yayını sırasında, en ölümcül şampiyonlardan ikisinin 2021'de oyuna katılacağını duyurdu. Bu şampiyonlar kim olabilir? Yakında Wild Rift'e gelecek olan bu gizemli şampiyonlar hakkında bildiklerimiz.

Av Başladı!

League of Legends PC'de, düşmanları kolaylıkla tek vuruşta vurabilen iki ölümcül suikastçı var. Bu şampiyonlar Rengar ve Kha'Zix. Bu şampiyonların ilimde birbirlerine kinleri var. İkisi de en güçlü avcının kim olduğunu kanıtlamak için birbirlerini ararlar.

Hatta bu rekabet, oyunda küçük bir olay haline geldi. 'Av başladı!' olay, Kha'Zix son gelişimindeyken ve Rengar'ın Kemik Diş Kolyesinde 5 Kupa varken etkinleşir. Olay, iki yırtıcıyı birbirlerini ortadan kaldırmak için görevlendirecek.

Rengar, Kha'Zix'i başarılı bir şekilde öldürürse, Kemikdişli kolyesi, Kha'Zix'in kafasıyla değiştirilerek pasifi için ek bir yük sağlayarak onu daha güçlü hale getirir.

Ancak, Kha'Zix düelloyu kazanırsa, ek bir evrim puanı kazanır. Bu, onun tüm yeteneklerini geliştirmesine izin veriyor, bu genellikle normal maçlarda yapamayacağı bir başarı.

İki şampiyon ayrıca mini etkinlik başladığında diyalogları paylaşır. İşte onu gösteren kısa bir video;Bu rekabetin PC oyununda bir mini olayı garanti edecek kadar büyük olduğu gerçeğini göz önünde bulundurursak. Bu iki şampiyon, FeralPony'nin bahsettiği kişi olabilir.

Kha’Zix Kimdir?

[Resim: 3f557724-766e-4e54-80ac-1dd36e58e365.jpeg]
Kha'Zix, onun boyutundan kaçan ve yırtıcılık becerilerini kazanmak için vahşi yaratıkları yemeye başlayan zayıf bir boşluk yaratıktır. Bu, Kha'Zix'in tüm Runeterra'daki en tehlikeli yaratıklardan biri olmasına izin verdi. Bir sonraki avını ararken, Rengar tarafından pusuya düşürüldü, bu da onun Rengar'ın gözlerinden birini almasına neden oldu. O günden itibaren Kha'Zix, tanıştığı en güçlü avcılardan biri olan Rengar'ı yutmaya yemin etti.

Rengar Kimdir?

[Resim: 31073807-5fc3-44bd-9de7-81182d9f41d0.jpeg]
Rengar, kendi türünden daha küçük, farklı doğdu. Zayıf olduğu düşünülüyordu ve kendini avlayamıyordu. Bu, Rengar'ın kabilesinden utanç içinde kaçmasına neden oldu. Vahşi doğada, kendi başının çaresine bakmayı öğrendi ve sonunda, kabile arkadaşlarından iki kat daha vahşi olmayı hedefledi. Kha'Zix ile karşılaştı ve içinde bir tutku uyandırdı. Artık boş yaratığın kafasını kabilede değerini kanıtlamak için değil, avcı olarak kendini tatmin etmek için arıyor.

Spekülasyonlar doğruysa, bu mavi özlerden tasarruf etmeye başlamak için doğru an olabilir. Bu ikisi Wild Rift'teki normal ormancılarınız değil. Bir saniyeliğine gardını indirirsen, herkesi yırtıp parçalayacaklar.

İyi forumlar. Smile
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]
Sihirdar
RE: 2021 Sezonunun Açılış Canlı Yayınında Bahsedilen İki "En Ölümcül Şampiyon" Kimdi?
Merhabalar

İkiyi Wild Rift'e gelmeden önce diğer herolarda düzenleme yapmaları gerekiyor.
Yordle etkinliğinden sonra gelebilir.

İyi günler 😊