You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

ARAM Oyun Modu Wild Rift'e Geliyor

ARAM Oyun Modu Wild Rift'e Geliyor

Süper Moderatör
ARAM Oyun Modu Wild Rift'e Geliyor
[Resim: d3f111ea-ad0d-4c7f-8bfc-45df7684fb84.jpeg]

•Riot Games, Sezon 2021 Açılış Günü Canlı Yayınında Wild Rift için ARAM oyun modu üzerinde çalıştıklarını açıkladı.
•Yeni oyun modu, oyunculara bu yıl bir ara test etmeleri için sunulacak.
•ARAM oyun modu, oyuncuların tek şeritli bir haritada rastgele şampiyonlar oynamaya zorlandığı hızlı tempolu bir oyun modudur.


Riot Games geçtiğimiz günlerde Sezon 2021 Açılış Günü Canlı Yayınında All Mid All Random (ARAM) oyun modunun şu anda Wild Rift için geliştirilmekte olduğunu duyurdu. ARAM, PC sürümündeki en popüler oyun modlarından biri olduğu için League of Legends PC hayranları bu haberle heyecanlandı.

Wild Rift ARAM Oyun Modu

Brian "FeralPony" Feeney canlı yayında şu anda yeni bir oyun modu olan ARAM üzerinde çalıştıklarını ve oyuncuların bu yeni modu bu yılın ilerleyen günlerinde test etme şansı elde edeceklerini belirtti.
[Resim: 1b5a400e-03b3-4b96-bc50-ce272bb073f3.jpeg]
ARAM oyun modu, hızlı tempolu oynanışı ve doğasında olan çılgın oynanışı nedeniyle League of Legends PC oyuncuları arasında popülerdir. Bu oyun modu, oyuncuları yalnızca bir şeridin olduğu bir haritada rastgele şampiyonlarla oynamaya zorlar. Oyuncular genellikle bu oyun modunda eğlenir ve benzersiz eşya yapılarını keşfederler.

Oyuncular yalnızca öldükten ve yeniden doğduktan sonra öğe satın alabilirler. Şifalı bir çeşme olmadığı için üsse geri dönmek anlamsızdır. Bu nedenle, herkes ölmeden önce biraz altın para biriktirebildiği sürece hayatta kalmaya zorlanır, böylece eşya satın alabilir ve eskisinden daha güçlü bir şekilde geri dönebilirler.

ARAM'ın PC sürümünde harita, haritanın her iki yanında iki taret ve bir bağlantı noktasından oluşur. Haritanın her iki tarafına, herhangi bir oyuncunun sağlık ve mana kazanmak için basabileceği iyileştirici rünler yerleştirilecek. Bu rünlerin yeniden şarj edilmeden önce uzun bir bekleme süreleri vardır, bu nedenle oyuncuların bunları akıllıca kullanması gerekir.
[Resim: 70b2612e-73a2-4857-8597-df8ef47508ab.jpeg]
ARAM oyun modunun haritası, en azından oyunun PC versiyonunda Howling Abyss olarak adlandırılmıştır. League of Legends hikayesine göre, bu harita Frejlord bölgesini Frostguard Citadel'e bağlayan dev bir köprüdür.

Sevimli Poro’ların Evi

Oyuncuların bu haritayı sevmesinin bir nedeni de, bu köprünün sevimli ve sevimli porolara ev sahipliği yapmasıdır. Porolar, Howling Abyss'te yaşayan gizemli, büyülü yaratıklardır. PC versiyonunda, oyuncular haritadaki bu sevimli sevimli yaratıkları beslemek için kullanabilecekleri "Poro-snax" adlı bir eşya alırlar.
[Resim: a9ae5b31-e3e4-46a3-87b9-c038d86b48ab.jpeg]
Porolar Wild Rift'in Howling Abyss versiyonunda görünecek mi? Yakında öğreneceğiz.

Geliştiricilere göre ARAM oyun modu 2021'de çıkabilir. Wild Rift için gelecek içerikle ilgili daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

İyi forumlar... Smile
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]
Sihirdar
RE: ARAM Oyun Modu Wild Rift'e Geliyor
Aram benim çok beklediğim bir harita gerek vs olsun gerek 5v5 olsun gayet keyifli bir harita umarım en kısa zamanda gelir.