You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yönetici
Forum Kuralları
Forum Kuralları tüm üyelerin kabul ettikleri sayılır. Yeni üye olması kurallarda bi ayrıcalık olacağı anlamına gelmez. Kurallar anlık güncellenebilir takip etmeniz önerilmektedir. 
Forum Kuralları 
Forum da paylaşılan konular veya mesajlarda kişi sorumluluğundadır. Bir açıklama yapmadan silme, düzenleme ve bunun gibi eylemlerde yetkililer ilgilenmektedir. Üyeler kendi aralarında ve yetkili kişilere saygılı olmak zorundadır. Konu ve tartışma mesajlarında kişiye karşı saldırma,incitme vb. gibi durumlar yasaktır. Profil fotoğrafı ve başka yerlerde fotoğraf kullanırken kişisel bilgiler ihlal edilmemelidir. (Adres bilgileri, telefon numarası bilgileri veya farklı hesap bilgileri) dahildir. 
Konu Açma Kuralları 
Yeni bir konu açmadan " arama " yerinden konu ile ilgili arama yapılmalı ve aynı konu tekrardan açılmamalıdır. Konunun okunmasını zorlaştırabilecek ve engelleyebilecek yazı biçimleri ve semboller kullanılmamalıdır. (Hepsini büyük harfle yazmak veya farklı sitelerden değişik yazı tipleri) dahildir. Forumda sadece tek hesap tutulmalıdır. Tekrardan bir hesap açma işlemi tespit edilirse 2 hesapta silinecektir. Din,dil,ırk ayrımı yapmak kesinlikle yasaktır.(Sembol kullanımı yazı tipleri vb.) Açılan konularda reklam yapmak kesinlikle yasaktır.(Farklı forum adresleri veya farklı web siteleri paylaşımı yapmak.) Üyelere özel mesaj veya konularda art arda mesaj atmak veya konu açmak yasaktır. 
Link kısaltıcı linkler ile konu açmak yasaktır.

Yasal Bilgilendirme
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Wild Rift TR sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Son Düzenleme: 12-05-2020, 02:19 PM, Düzenleyen: Admin.