You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Gelecek Yamada Nerf Yiyecek İtem ve Şampiyonlar

Gelecek Yamada Nerf Yiyecek İtem ve Şampiyonlar

Süper Moderatör
Gelecek Yamada Nerf Yiyecek İtem ve Şampiyonlar
[Resim: 1baefde8-ac98-4b1d-bd45-eaf305043f25.jpeg]

•Bir Riot Games geliştiricisi, Twitter'da bir sonraki yama güncellemesinde Evelynn, Gragas, Leesin ve Guardian Angel'ı zayıflatacağını duyurdu.
•Geliştirici, Evelynn'in oyundaki şerit baskısını azaltacaklarını ima etti.


Riot Games, Wild Rift'in oynanışını dengelemeyi ve oyuncuları kullandıkları şampiyonlarla rahat ettirmeyi hedefliyor. Wild Rift hala beta aşamasında olduğu için, hala yapılması gereken çok fazla ayarlama var. Wild Rift oyuncularının son şikayetlerine yanıt olarak, geliştiriciler, oyunun gelecek yamasında bazı şampiyonları zayıflatacak.
Yaklaşan Şampiyon ve Eşya Nerf’ü

Wild RIft için Baş Denge / Mobil Kontrol Tasarımcısı Alexander Huwang tarafından yapılan bir Twitter gönderisine göre, oyundaki bir sonraki yama güncellemesinde Evelynn, Gragas, Lee Sin ve Guardian Angel'ı zayıflatacaklar.
[Resim: 6182f4c8-dcbf-4f4f-8172-9dbe6fbe1a41.jpeg]
Dev, güncellemeler ve denge değişiklikleri için teslimat programlarını iyileştirmek için çalıştıklarını, ancak bu sorunların ne kadar karmaşık olduğundan, bu sorunlara çözüm bulmanın biraz zaman alacağını belirtti.

Eveleynn:

Gönderiye dayanarak geliştiriciler, Evelynn'in şeritlerde nasıl çalıştığı konusunda bir zayıflama alacağını belirtti. Bunun nedeni, sivri uçlarının çok fazla hareket kabiliyetine ve menzile sahip olduğu, Lux ve Ahri gibi büyücülerin bile rekabet edemeyeceği ezici şerit baskısıdır. 


Gragas:

Gragas, Malphite'in yanında herhangi bir rolde oynanabilecek bir şampiyon olarak oturuyor. Ancak ezici hasarı ve CC'si, oyuncuların bir nerf'e ihtiyacı olduğunu düşünecek kadar fazla görünüyor.


Lee Sin:

Lee Sin kesinlikle en karmaşık şampiyonlardan biridir, ancak bir kez alıştığınızda, herkesin onu ormanda neden oynamak istediğini fark etmeye başlayacaksınız. Çok fazla hareket kabiliyeti var ve düşmanları kolaylıkla kovalayabilir.


Koruyucu Melek:

En nefret edilen eşya Guardian Angel, geçen yıldan beri herkesin istediği sinirlenmeye çok yakında kavuşacak. Bu eşya, makul miktarda istatistik ve ucuz bir maliyetle iyi bir pasif vermesiyle bilinir ve neredeyse tüm AD tipi şampiyonları mümkün olan en kısa sürede bu eşyayı yapmaya zorlar. Bu, öldükten sonra canlanmalarına ve yapışkan durumlardan kaçmaları için ikinci bir şans vermelerine olanak tanır.

Riot Games, Wild Rift için bir sonraki yama güncellemesi için bir çıkış tarihi yayınlamadı. Söylemeye gerek yok, bu oyuncuların beklediği denge güncellemesi olabilir.

İyi forumlar. Smile
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]
Sihirdar
RE: Gelecek Yamada Nerf Yiyecek İtem ve Şampiyonlar
Merhabalar

Birde Seraphine de bir NERF gelse çok makbule geçer. Arkadaş Karşıya geliyor bir dalga atıyor.  Braum olsun blitz olsun onların 1. Skillinden daha uzun ve bekleme süresi çok az gibi geldi bana. 

İyi günler 😊
Son Düzenleme: 01-18-2021, 07:07 PM, Düzenleyen: Beyaz Yaprak.
Sihirdar
RE: Gelecek Yamada Nerf Yiyecek İtem ve Şampiyonlar
Evelynn aşırı güçlüydü ama sadece lane de nerf gelmiş jungle da güçlü olmaya devam edicek ben oynayacağım