You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Görevler Sekmesi ve Günlük Sandıklar Hakkında

Görevler Sekmesi ve Günlük Sandıklar Hakkında

Süper Moderatör
Görevler Sekmesi ve Günlük Sandıklar Hakkında
GÖREVLER SEKMESİ VE HAFTALIK SANDIKLAR

League of Legends: Wild Rift'te seni her gün yepyeni maceralar bekliyor. Yeni şampiyonlar, dönüşümlü Mağaza içeriği, büyük etkinlikler... Hem de bunları görmek için sıraya girmene bile gerek yok!
Daha fazlasını mı istiyorsun? Rahat ol! Arkana yaslanarak tekrarlayan görevler ve haftalık ödüllerin günlük rutinine nasıl heyecan katacağını öğren!

[Resim: g6.jpg]

TEKRARLAYAN GÖREVLER

Sık sık getirdiğimiz etkinliklere eşlik eden görevlerin yanı sıra, seni meşgul edecek üç farklı türde tekrarlayan görevimiz var.

GÜNLÜK GÖREVLER

Günlük görevin her gün aynı: Günün ilk galibiyetini kazanmak! Zafere ulaşır ulaşmaz ödüllerini alabilirsin.

Günlük görevler her gün saat 03.00'te sıfırlanır.

HAFTALIK GÖREVLER

Haftalık görevlerin çeşitli hedefleri vardır. Bazıları seni Wild Rift'in belli özelliklerini keşfetmeye teşvik edebilir (karşılaşmadan sonra bir oyuncuyu takdir etmek gibi), diğerleriyse daha geleneksel oyun içi hedeflere sahiptir (skor almak, hasar vermek veya altın kazanmak gibi). Bunların hepsinin ortak noktasıysa, görevleri tamamlamak için tam olarak bir haftan olması!

Haftalık görevler her pazartesi saat 03.00'te sıfırlanır.

İDDİA GÖREVLERİ

Oyuncular 9 etkin iddia görevi sınırına ulaşana dek onlara her gün 3 yeni rasgele iddia görevi verilir. Bunlar destansı canavarları kesmek, belli miktarda altın kazanmak ve hatta KDA'nı şişirmek gibi çeşitli oyun içi hedefler içerebilir.

İddia görevlerini yönetmenin üç yolu vardır:

OYNA
[Resim: g5.jpg]

Bu düğme seni görevin hedefini tamamlamak için oynaman gereken oyun moduna götürür. Yine de sıraya girip hedefe ulaşman gerekir tabii, fakat doğru yolda olduğunu bilmek her zaman güzel bir şeydir.

AL
[Resim: g4.jpg]

Görev tamamlandı! Artık yapman gereken tek şey ödüllerini almak.

YENİLE

[Resim: g3.jpg]

Atlamak istediğin bir iddia görevi mi var? O halde onu yenisiyle değiştir!
Oyunculara görevlerini düzenlemeleri için her gün 3 iddia görevi yenilemesi verilir. Bunları kullanarak hoşuna gitmeyen görevleri değiştirebilirsin.
Yeni iddia görevleri ve yenilemeler her gün saat 03.00'te verilir.

HAFTALIK SANDIKLAR


Demek ödüle doyamıyorsun, ha? O zaman al bakalım, artık ödül açarak daha fazla ödül kazanabilirsin! Haftalık sandıklara merhaba de!

HAFTALIK PUAN

[Resim: g2.jpg]

Tamamladığın her görev sana bir miktar haftalık puan kazandırır. Bunlar yukarıdaki sembolün basitleştirilmiş haliyle temsil edilir. Daha karmaşık veya zor görevler, daha fazla puan kazandırır. Bu yüzden mümkün olduğunda en fazla puan kazandıran iddia görevini seçmeye çalış!

İLERLEME GÖSTERGESİ

[Resim: g1.jpg]

O tadından yenmez ganimetlere ne zaman ulaşacağından emin değil misin? Merak etme! Görev sayfasındaki göstergeye bakarak o haftadaki ilerlemeni görebilirsin. Ayrıca buradaki sandıklardan birine dokunarak neler kazanacağını da görebilirsin!

Aldığın sandıklar grileşir ve üstlerine bir atılır. Yukarıdaki örnekte görebileceğin üzere ilk sandık alınmış, ikinci sandık alınmayı bekliyor ve üçüncü sandık henüz kazanılmamış. İkinci sandığı almak için üstüne dokunman yeterli! Fakat üçüncüyü almak istiyorsan, sıraya girsen iyi olur. Çünkü bir sonraki konu başlığı her an gelebilir...

HAFTALIK SIRALAMA


Tıpkı yukarıdaki bölümde anlattığımız haftalık görevler gibi, bir sandığı almak için kat ettiğin haftalık ilerleme de her pazartesi saat 03.00'te sıfırlanır.Bu gerçekleştiğinde, almadığın sandıklar da sıfırlanır.
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]
Son Düzenleme: 12-06-2020, 01:01 AM, Düzenleyen: Unique.