You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İlginç Wukong Klon Mekaniği

İlginç Wukong Klon Mekaniği

Süper Moderatör
İlginç Wukong Klon Mekaniği
[Resim: 17e00095-bcf5-408d-a3ef-339a2a7245ce.jpeg]

•Wild Rift'i oldukça uzun bir süredir oynuyor olabilirsiniz, ancak yine de, Wukong Klon Mekaniği gibi bilmediğiniz bazı şeyler var.

•İşte Wukong'un yapabileceği ancak oyun tarafından açıkça belirtilmeyen bazı şeyler.Wukong'un Wild Rift'te piyasaya sürülmesinden bu yana, yüksek hareket kabiliyeti ve hasarı nedeniyle Baron ve Jungle koridor oyuncuları için sağlam bir seçim oldu. Klonları, oyunda bu kadar iyi olmasının temel nedeni. Ancak, Wukong'un kolunda hala birkaç numara var. İşte Wukong'un yapabileceği ama oyunun bahsetmediği şeyler.

Wukong’un Klon Mekaniği

Bu klon mekaniği basit ama Wild Rift'te Wukong olarak oynarken çok kullanışlıdır. Bu, potansiyel olarak rakiplerinizi kandırabilir veya sizinle etkileşim kurmadan önce iki kez düşünmelerini sağlayabilir.

Klon üzerindeki görsel efektler, Klon kaybolana kadar devam eder

Klon üzerindeki görsel efektler, klon dağılıncaya kadar kalır. Aldığınız güçlendirmelerin süresi dolar, ancak klonun aldığı çoğu buff kaybolana kadar kalır. Bu, rakiplerinizi klonunuzun gerçek olduğunu düşünmeleri için kandırabileceğiniz ve potansiyel olarak nihailerini klonunuzda harcamaya zorlayabileceğiniz anlamına gelir. Bu aynı zamanda Gargoyle Boots Enchant gibi farklı güçlendirmelerde de işe yarar. Neredeyse aldığınız tüm buff'lar, Klonlar da alacak.
[Resim: 4dafa80a-fb15-48c4-b3c2-8e9f3cfc3f02.jpeg]

Klonlarda Hatırlayabilir
Bu, daha önce bahsedilen numaradan çok daha iyidir. Bir geri çağırma yapabilir ve ardından klonunuzu etkinleştirebilirsiniz ve siz kaçıp yeniden konumlandırırken klon animasyona devam edecektir. Bu, biri sizi kovalıyorsa ve klonunuzu kullandıktan sonra görünmez hale geldiğiniz için potansiyel olarak onları tuzağa düşürüyorsa sahip olmak için mükemmel bir numaradır.
[Resim: f9926400-6cf6-4a4c-89b5-17f2d17f0f0d.jpeg]

Klonlar Krit Atamaz
Bu, Yüksek Elo oyuncuları içindir. Birçok alt kademedeki oyuncu bunu gerçekten fark etmez, ancak daha yüksek kademelerde bu oldukça belirgindir. Wukong klonları kritik hasar vermez, yani kritik animasyonlar da yapmazlar. Bu, deneyimli oyuncuları uyaracak ve gizliliğinizi etkileyecektir.

Bu aynı zamanda rünler için de geçerlidir, yani klonlarınız rünlerinizden yararlanamaz ve gözlemci oyuncular bunu fark edebilir.

Ultimate ve Stasis Combo

Çoğu League of Legends PC oyuncusu, bunun nasıl çalıştığına dair zaten bir fikre sahip olabilir. Çoğu kanallık ya da sürekli beceri, durağanlık altında olmasına rağmen çalışmaya devam edecektir. Aynısı Wild Rift'te de yapılabilir. Bu, Wukong'u nihai becerisini kullanırken yenilmez kılar, ancak yine de etrafında döner, hasar verir ve düşmanları havaya savurur.
[Resim: 486f6ebe-4e2a-4756-8029-37928851a7da.jpeg]
Oldukça basit bir kombinasyon, ancak düşmanla çatışmayı planlıyorsanız ve nihai gücünüzü kullanırken güvende kalmak istiyorsanız size yardımcı olabilir.
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]