You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İzleyici ve Tekrar Oynatma Özelliği Gerçekten Çok Yakında Çıkıyor

İzleyici ve Tekrar Oynatma Özelliği Gerçekten Çok Yakında Çıkıyor

Süper Moderatör
İzleyici ve Tekrar Oynatma Özelliği Gerçekten Çok Yakında Çıkıyor
[Resim: 9559aaf4-9458-4502-97b6-95063aba8304.jpeg]

•Riot Çalışanlarından biri olan Riot_Soundwave, Yeniden Oynatma Özelliği ve İzleyici modunun çalışmalarda olduğunu ve bir veya iki yama halinde sunulacağını doğruladı.
•Riot_Soundwave'e göre, Rol Seçim sisteminin 2. sezon başlamadan önce de kullanıma sunulması bekleniyor.
•League of Legends PC, yayınlandıktan 5 yıl sonrasına kadar tekrar oynatma özelliğine sahip değildi.


Riot Games, yeni mobil oyunu Wild Rift'i sürekli olarak bir espor sahnesi için hazırlıyor. Bunu akılda tutarak, turnuvalara ev sahipliği yaparken önemli olacak bazı özellikler üzerinde çalışıyorlar. Bu özellikler, belirli maçları izleme ve tekrar oynatma yeteneğini içerir.

Seyirci ve Tekrar Özelliği Çok Yakında Wild Rift'e Geliyor

Topluluğun Wild Rift için ne tür oyun içi özellikler istediği konusunda geliştiricileri bilgilendirmek için r / wildrift üzerine bir Reddit gönderisi yapıldı. Öneri dizisi, topluluğun oyuna eklenmesini istedikleri özelliklerle ilgili sık sık gönderdiği şeylerin bir listesini içerir.

Gönderide belirtilen önerilerden biri de Seyirci ve Tekrar oynatma özelliğinin oyuna eklenmesiydi. Bu, diğer oyuncuları izlemek veya oyunda gelişmelerine yardımcı olmak için kendi tekrarlarını gözden geçirmek isteyen kişiler için önemlidir.

Riot Game geliştiricilerinden biri olan Riot_Soundwave, bu konuya Spectator ve Replay özelliğinin bir veya iki yama içinde geleceğini söyleyerek yanıt verdi. Haberler hızla oyun topluluklarına yayıldı ve favori yayıncılarını izlemek veya YouTube'da Wild Rift ile ilgili içerikleri yapmak için tekrarlarını indirmek isteyen hayranları heyecanlandırdı.

Riot Games'in halihazırda Güneydoğu Asya'da espor turnuvalarına ev sahipliği yapmayı planladığı düşünüldüğünde, Spectator ve Replay özelliği yakında oyuna eklenecek. Bu özellikler, canlı turnuvalara, özellikle de Riot Games'in aklındaki kadar büyük etkinliklere ev sahipliği yapmak için çok önemli olacaktır.

Rol Seçimi Özelliğine İlişkin

Riot_Soundwave ayrıca oyunda en çok talep edilen özelliklerden biri olan Rol Seçimi ile ilgili bir güncelleme yaptı. Özelliğin yokluğundan şikayet eden bir Reddit gönderisinde Rioter, 2. sezon başlamadan önce Rol Seçimi özelliğini uygulamayı planladıklarını belirtti.
[Resim: 1b983012-a55b-4910-ab9c-871b0f73e481.jpeg]
Riot Games'in Wild Rift'teki yeniden oynatma ve izleme özelliğini bu kadar hızlı uyguladığını görmek gerçekten şaşırtıcı. Oyunun PC versiyonu, piyasaya sürüldükten en az 5 yıl sonrasına kadar, rezil bir şekilde tekrar oynatma özelliğine sahip değildi.

Böylece Riot Games'in yanlış adımlarından ders çıkardığını ve Wild Rift'i çok daha parlak bir oyun haline getirmeye odaklandığını gösteriyor.

İyi forumlar. Smile
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]