You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Lee Sin Nasıl Oynanır ve Taktikleri

Lee Sin Nasıl Oynanır ve Taktikleri

Süper Moderatör
Lee Sin Nasıl Oynanır ve Taktikleri
[Resim: 91abcad1-0aa6-44cb-af0e-10a0f3a55723.jpeg]

•Lee Sin, Ejderha Ruhu'nu yanan yumruklarına ve yuvarlak vuruşlarına kanalize eden inanılmaz bir savaşçı ve ormancıdır.
•Kör Keşiş'i oynamak için Lee Sin'in yeteneklerine, rünlerine, eşyalarına ve daha fazlasına bir göz atıyoruz.
•Ayrıca yetenek kombinasyonları ve gelişmiş Insec oyunlarına da bakacağız.


Lee Sin, yama 1.0'da tanıtılan harika bir savaşçı ve ormancı. Ejderha Ruhu'nu yanan yumruklarına ve yuvarlak vuruşlarına yönlendirir. Kör Keşiş'i oynamak için Lee Sin'in yeteneklerine, rünlerine, eşyalarına ve daha fazlasına bir göz atıyoruz.

Lee Sin Yetenekleri

Lee Sin'in, gerçekten iyi bir şekilde vurmasına izin veren birçok boşluk kapatma yeteneği var. Nihai yeteneği, düşman ADC'yi veya nişancıyı takımlarından ayırmak için iyi bir kurulumdur ve mana kullanmaz, bunun yerine Akali ve Zed gibi zamanla yenilenen enerjiye güvenir . Lee Sin erken oyun düellolarında ve baskında iyidir. Güçlü başlangıcı, takımını zafere taşımak için kullanılabilir.
•Pasif-Telaş
Lee Sin ilave saldırı hızı kazanır ve sonraki iki saldırısı enerji çubuğunu yeniler. Her yetenek kullandığınızda her zaman bir veya ideal olarak iki kez saldırın . Hem orman canavarlarını öldürürken hem de şampiyonlarla savaşırken.
[Resim: 9f471b0a-a064-4cab-a3f0-53ea4c0aab52.jpeg]

•1-Sonik Dalga
Lee Sin, hedef yönde, isabet alan ilk düşmana hasar veren ve onları işaretleyen bir enerji dalgası ateşler.  Lee Sin daha sonra (1) Sonic Wave'i yeniden biçimlendirerek Resonating Strike ve işaretli hedefe atılarak hasar vermesini sağlayabilir. 

Sonic Wave, Lee Sin'in boşlukları kapatanlardan biridir ve baskınların başlangıcında düşmanlarla çatışmada iyidir ancak daha çok bitirici olarak kullanılır.Çünkü düşmanın sağlığı ne kadar düşük olursa o kadar hasar verir. Oyuncular, düşman Flash veya yeteneklerinden birini kullanırsa bu yeteneği yeniden kullanıp mesafeyi kapatırlar.
[Resim: 8d88a673-46d5-4698-9751-0141f95e4518.jpeg]
Sonic Wave, diğer şampiyonlara kıyasla çok geniş bir menzile sahip. Sonic Wave'inizi gank veya dövüşün başlangıcında kaçırırsanız, soğuyana kadar yapabileceğiniz pek bir şey yoktur . Ayrıca bazen yeteneğinizi kazansanız bile, ekibiniz yakınlarda değilse veya düşmanın sizi kilitleyebilecek çok fazla kalabalık kontrolü varsa, atlamak en iyi fikir olmayabilir. 

Oyuncular ayrıca orman kampları arasında hareket etmek ve bir kamptan diğerine geçme süresini kısaltmak için Sonic Wave'i kullanabilirler.

•2-Koruma
Koruma iyi bir savunma ve hareketlilik aracıdır. İlk kullanım yeteneği Lee Sin'in bir hedef konuma atılmasına izin verir, eğer yakınlarda düşmanlar varsa, bir kalkan alır.
[Resim: f3197b4d-4ebf-487a-84fd-7f84912febbc.jpeg]
Demir İrade adlı ikinci kullanım, ona aynı zamanda ilave büyü hasarı ve büyük miktarda Omni (büyü) vampı veren bir otomatik saldırı sıfırlaması verecektir. Koruma, düşmanlarla etkileşim kurmak için harikadır çünkü misilleme yapmaları durumunda bir kalkan alırsınız.  (1) 'i kullanıp atlayarak düşman becerilerini tuzağa düşürebilir, ardından Koruma Önlemini kullanarak kalkan kazanabilirsiniz. Wild Rift Patch 1.1'de, Koruma kalkanı biraz fazla güçlendirildi.

•3-Fırtına
Fırtına, Vayne ve Teemo gibi düşmanları da ortaya çıkaran bir AoE büyü hasarı yeteneğidir. Fırtına daha sonra düşmanları yavaşlatmak ve bu süreçte biraz ekstra hasar vermek için yeniden kullanılabilir. Fırtına; Raptors, Wolves ve Kayacıllar gibi birden fazla canavarla orman kamplarını temizlemek için iyidir.
[Resim: 30fa23e4-4771-43a6-8249-2f638a7fb0cc.jpeg]

•Ulti-Ejderhanın Öfkesi
Ejderhanın Öfkesi, düşmanınızı belirli bir yöne savuran ve aynı zamanda onlarla çarpışan tüm düşmanlara hasar veren ve onları havaya savuran tek bir hedef nükleer bombadır. Yeterince hızlıysanız, Dragon's Rage'in animasyonu sırasında da bir otomatik saldırıya gizlice girebilirsiniz.
[Resim: 17df23ce-9a9e-43c2-8234-c384a1410474.jpeg]

Lee Sin’in Kombinasyonları

Wild Rift Build'a göre , Ejderhanın Öfkesi bir rakip şampiyonu Patlatmak için üç ana kullanıma sahiptir Ejderhanın Öfkesi inanılmaz miktarda tek hedef hasarı verir ve düşmanın öncelikli hamlesini hızla öldürmek için uygun bir silahtır.

İşte komboları:

Burst Combo 1 : W1 + AA + E1 + AA + W2 + AA + E2 + Q1 + R + AA + Q2 + AA

Seri Çekim Kombo 2 : W1 + AA + E1 + AA + W2 + AA + R + AA + Q1 + Q2 + AA

Oyuncular ayrıca, League PC oyuncularının aşina olduğu bir Insec oyunu da yapabilirler.  Insec oyunları, nihai Dragon's Rage'inizi kullanarak düşmanı ekibinize geri püskürtmek için kullanılabilecek gelişmiş taktiklerdir.

Insec Combo 1 : Q1 + Q2 + W1 (düşmanın arkasına) + R + Flash out

Insec Combo 2 : W1 + R + Flash (düşmanın arkasına, çabuk yapılmalı) + Q1 + Q2

PVP ve Dereceli modunda oynamadan önce bu Insec kombinasyonlarını eğitim modunda ve düşman yapay zekasına karşı alıştırma yapmanız önerilir çünkü Lee Sin, ustalaşması zor bir şampiyon.

Lee Sin Rün ve Eşyalar

Wild Rift'te Lee Sin için en iyi rünler  Yenilmez, ardından Gaddar, Avcı Titan ve Deha gelir . Wild Rift'te Lee Sin üzerinde geliştirilecek en iyi eşyalar, fiziksel hasarı en üst düzeye çıkaran ve takım dövüşlerinde ve dalışlarda hayatta kalmanızı sağlayan eşyalardır. Öyleyse , biraz hasarla birlikte zırh ve büyü direnci gibi sağlık ve dirençler oluşturun. Kara Balta, inşa edilecek iyi bir ilk eşya ve sonrasında Açgözlü Çizmeleri, ideal olarak Koruma Efsunu ile tamamlamanız ve Ölümün Dansı ile bitirmeniz gerekiyor.

İyi forumlar. Smile
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]
Son Düzenleme: 01-12-2021, 02:07 AM, Düzenleyen: Unique.
Sihirdar
RE: Lee Sin Nasıl Oynanır ve Taktikleri
Lee sin' in 2 yamadir nerf yemesi biraz sinir bozucu sanki ha umarım bidaha nerf yemez.