You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Lol Wild Rift Harita İncelemesi

Lol Wild Rift Harita İncelemesi

Moderatör
Lol Wild Rift Harita İncelemesi
[Resim: e4ca969ebf1.png]
Wild Rift Haritası
  • Wild Rift haritası tıpkı Wild Rift oyunu gibi küçük, hızlı ve mobil cihazlar için tasarlanmış.
Sihirdar Vadisi'nden Gelen Şeyler Ne?
  • Haritanın büyük bir bölümü, Sihirdar Vadisi'yle aynı! Üç koridor, iki orman, bir nehir, ejderler, Vadi'nin Alameti ve Baron Nashor! Harita deneyimli oyuncuları pek şaşırtmayacak.
Sihirdar Vadisinden Farklı Olan Şeyler Ne?
  • Harita küçüldü! Wild Rift'in lokmalık boyutları, oyunların hızlı ve heyecan dolu olmasını sağlıyor. Ayrıca inhibitörler de kalktı. Süper minyonları harekete geçirmek için üs kulesini yıkmak yeterli. Ancak merkez kulelerinin kaldırılmasına aldanma, artık merkezin ta kendisi de işgalcileri güçlü atışlarla uzaklaştırabiliyor! Haritaya yeni yeşillikler ekledi (hem orman bitkileri hem de çalılar) ve yeni oynanış fırsatlarıyla ona heyecan kattı. Tüm bu değişikliklerin ortak bir noktası var. Hepsi hızlı ve agresif bir oynanış tarzını ödüllendirecek şekilde tasarlandı. Böylece oyunların daha kısa sürmesini sağlıyorlar. Haritada mobile özel şeylerden birisi de döndürülmüş haritadır.
Döndürülmüş Harita
  • Kırmızı taraftaki oyuncuların haritası 180 derece döndürülüyor ve mavi tarafın tadını çıkardığı geniş görüş açısına sahip oluyor. Tabii haritanın asimetrisi korunuyor.Bu büyük bir değişiklik! Bu yüzden her oyunun başında beliren ve hangi koridorun nişancı ve destek oyuncusu tarafından, hangi koridorun tekli koridor oyuncusu tarafından korunacağını gösteren işaretler eklendi.
Son Düzenleme: 11-27-2020, 10:50 PM, Düzenleyen: Rasim.