You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Proje Görünümleri: Veri Sızıntısı Onları Alabilecek 5 Şampiyonu Ortaya Çıkarıyor

Proje Görünümleri: Veri Sızıntısı Onları Alabilecek 5 Şampiyonu Ortaya Çıkarıyor

Süper Moderatör
Proje Görünümleri: Veri Sızıntısı Onları Alabilecek 5 Şampiyonu Ortaya Çıkarıyor
[Resim: bb93faf9-a7ea-4d07-a74b-7d063dc21b78.jpeg]

•Dataminers, Wild Rift'te 5 yeni Proje kaplamasını açıkladı.

•Ashe, Leona, Yasuo, Vi ve Zed için Proje Görünümleri muhtemelen Mart 2021'de satışa sunulacak. Ashe Projesi Efsanevi Seviye olacak, geri kalanı ise Epic Seviye olacak.

•Bu muhtemelen Wild Rift için Proje kaplamalarının tek grubu olmayacak. Çok geçmeden, Şampiyon havuzu arttıkça daha fazla Proje kostümü çıkacak.


Çok beklenen Proje Görünümleri, Mart 2021'de dört yeni şampiyon, Katarina, Leona, Diana ve Pantheon ile birlikte Wild Rift'e girecek. Project Skins kozmetikleri, League of Legends PC'de piyasaya sürülecek en popüler dış görünümlerden biridir ve yakında Wild Rift'te de yer alacak. Hayranlar, hangi kaplamaların Mobil Sürüme taşınacağı konusunda şimdiden spekülasyon yapmaya başladı. Riot Games, Project Zed kostüm serisini doğrulamış olsa da Data madencileri, Wild Rift Project kostümlerini de alacak olan diğer dört şampiyonu gizlice almayı başardı.

Wild Rift'te Gelecek 5 Proje Görünümü

LoL Universe TH'ye göre , bu Proje görünümleri oyun dosyalarına zaten eklendi ve muhtemelen Mart 2021'de piyasaya sürülecek. Bu görünümleri Wild Rift'te alacak şampiyonlar Leona, Ashe, Yasuo, Zed ve Vi. Ashe'in cildi, onun ilk yüksek seviye cildi olan Efsanevi Seviye olacak, geri kalan görünümler ise Epic katman kozmetikler olacak.

Wild Rift'teki Proje görünümleri, League of Legends PC'nin geliştirilmiş sürümleri olan ilgi çekici beceri animasyonları ve görsel olarak çarpıcı modellerle birlikte gelir. Tüm bu görünümler, neon holografik silahlarıyla bir Bilim Kurgu Cyberpunk stiline sahip.

İşte bu görünümlerin önizlemesi
  • KOD ADI: ASHE (Efsanevi Skin)
[Resim: 9df595ab-61dd-42ef-b6b8-1ed2d7c92d5b.jpeg]
Ashe Projesi Efsanevi Seviye bir görünüm ve her zamanki gibi şaşırtıcı görünüyor.
  • KOD ADI: LEONA(Epik Skin)
[Resim: fa92d314-6a07-4bfb-b753-508d36714f8e.jpeg]
Leona Projesi yeni görünümünde oldukça havalı görünüyor.
  • KOD ADI: YASUO (Destansı Skin)
[Resim: 4752618a-da07-4e72-8b18-8008bc27d003.jpeg]
Çoğu Yasuo şebekesi bu yeni Yasuo Projesi görünümüne bayılacak.
  • KOD ADI: VI (Destansı Skin)
[img] https://wildriftr.files.wordpress.com/20...70580.jpeg[/img]
[/list]
Project Vi'nin holografik eldivenleri çok havalı görünüyor.
KOD ADI: ZED (Epik Skin)
[/list][Resim: bb93faf9-a7ea-4d07-a74b-7d063dc21b78.jpeg]
Kırmızı ve gümüş renk kombinasyonları, Project Zed'de gerçekten çok tehdit edici bir hava veriyor.
Deriler harika görünüyor ve sıçrama sanatları güzel. Project dış görünüm çizgisi, League of Legends (PC) oyuncuları arasında bir nedenden ötürü hayranların favorisi ve görünüşe göre Riot Games, oyunun mobil versiyonunda da estetik kalitesini korumayı başardı.

Proje Dış Görünümleri nedir?

Dış görünüm serisi Yasuo Projesi ile başladı ve hızla popülerlik kazandı. Geliştiriciler kısa süre sonra farklı şampiyonlar için daha fazla grup ekledi ve bunların tümü cyberpunk temaları nedeniyle hayranlar tarafından büyük beğeni topladı.
Alıntı:League of Legends PC'nin hikâyesi cilt çizgisini şu şekilde tanımlıyor:
“PROJE, konunun içsel özünün en son silahlar ve vücut büyütmeleriyle ideal bir birleşimidir. Bu sürecin sonucu, kişinin özünü tam olarak kontrol etme ve gerçek gücünü serbest bırakma yeteneği olabilir, nadir durumlarda bu iç kuvvet fiziksel bir biçim alabilir. Deneyin sonuçlarını tahmin etmek imkansız çünkü bu PROJEDEN sadece dokuz insan hayatta kaldı.

Mükemmel öz denetim ve olağanüstü fiziksel performans, tüm potansiyelinizi keşfetmeniz için kapılar açan anahtarlardır. Cesaretiniz varsa PROJENİN gücünü hissedin. "
Bu muhtemelen Wild Rift'teki tek Proje Görünümleri grubu olmayacak. Şampiyon havuzu büyüdükçe, yakın gelecekte bu kostümlerden daha fazlasının eklendiğini görebiliriz. 
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]