You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Teemo League Of Legends: Wild Rift'te OP Olacak mı?

Teemo League Of Legends: Wild Rift'te OP Olacak mı?

Süper Moderatör
Teemo League Of Legends: Wild Rift'te OP Olacak mı?
[Resim: eeac90a1-d688-414d-8fd3-6d4c41d305f0.jpeg]

•Teemo, 2.0 yamasında Wild Rift'e tanıtılacak beş yordle şampiyonundan biri olacak.
•Teemo'nun Wild Rift'te onu potansiyel olarak çok OP (aşırı güçlü) yapmasına neden olabilecek birkaç yetenek değişikliği var.
•Teemo'nun yetenek değişimleri, onu potansiyel olarak oyunda ve hatta bir APC'de çok iyi bir bölünmüş itici yapacaktır.


Teemo , gelişiyle haftalarca dalga geçtikten sonra, 2.0 yamasında Wild Rift ile tanışacak beş yordle şampiyonundan biri olacak. Diğer yordle şampiyonları PC meslektaşlarına oldukça yakın olsa da Teemo, onu Wild Rift'te çok OP yapabilecek birkaç yetenek değişikliğine sahip . Bu yazıda, Teemo'nun yeteneklerindeki yetenek değişikliklerine ve neden OP olabileceğine bir göz atacağız. 
Teemo'nun Wild Rift'teki Yetenekleri

[Resim: 9b938192-0def-4a9f-9127-a671414521be.jpeg]
Wild Rift Teemo Neden Güçlenecek?
  • Teemo’nun Blinding Dart adlı ilk yeteneği, PC versiyonuna çok benziyor ve onun nihai Zehirli Tuzağı da öyle. Ancak, Guerilla Warfare adlı PC versiyonundaki pasifi Toxic Shot ile değiştirildi ve 3. yeteneğine kaydırıldı.

  • Lol PC'deyken, oyuncular ikilem yaşarlar, önce Q veya E seviyelerini yükseltirler. Wild Rift'te, E'sinin yeni pasif olması sayesinde oyuncular (1) Kör Dart'ı maksimize etmek isteyecekler.

  • Teemo'nun Wild Rift'teki pasifi artık Toksik Atış olurken , her normal saldırıda düşmanlarına ekstra büyü hasarı verecek . Bu, PC Teemo'ya kıyasla onun için önemli bir güçlendirmedir ve potansiyel olarak ejderha koridorunda standart ADC'niz (Attack Damage Carry) veya nişancı yerine bir APC (Yetenek Gücü Taşıma) olarak oynanmasına izin verecek.

  • Teemo'nun nihai oyunu Wild Rift'in daha kısa oyunları nedeniyle , mantarları League'in PC versiyonundaki 5 dakikaya kıyasla sadece 2 dakika dayanacak.

  • Yeterli saldırı hızı ve hasarı ile Teemo,koridoru itmek için bu özelliğini kullanabilir, çünkü (2) Hızlı Hareket Et ve (3) Gerilla Savaşı,koridora hızlı gelmesini ve düşmanlardan hızlıca kaçmasına olanak sağlar. Move Quick artık aynı zamanda bir hareket hızı artışı elde etmeden önce kısa bir mesafe yuvarlanmasına da izin veriyor.

  • Teemo, Wild Rift'te süper OP gibi görünse de  , tek hedef odaklı yetenek kiti, takım savaşlarında fazla bir etkisi olmayacağı anlamına geliyor. Mantarları iyi hasar verir ve düşmanları yavaşlatır, ancak oyuncuların onları kurmak için önceden plan yapması gerekir.

  • Ormandaki dar orman geçitleri ve tipik orman yolları, mantarlarını kurmak için iyi bir yerdir ve düşmanları ormanda maceralara çıkmaktan kaçınmaya zorlar.

İyi forumlar... Smile
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]
Son Düzenleme: 01-08-2021, 03:22 PM, Düzenleyen: Unique.