You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Teemo, Wild Rift'in En Çok Oynanan Şampiyonu

Teemo, Wild Rift'in En Çok Oynanan Şampiyonu

Süper Moderatör
Teemo, Wild Rift'in En Çok Oynanan Şampiyonu
[Resim: 5050fc11-731d-48ea-925c-bb8e7d1f52a9.jpeg]

•Wild Rift'in oyun yöneticisi Jonathan Chao'ya göre Teemo, oyunda en çok oynanan şampiyon.

•Teemo sadece birkaç hafta önce piyasaya sürülmesine rağmen, şu anda% 50 şaşırtıcı bir kazanma oranına sahip.

•Teemo, karşı oynamak için can sıkıcı bir şampiyon olarak bilinir. Ama bu onu Wild Rift'te en çok oynanan Şampiyon olmaktan alıkoymadı.Teemo, 9 Ocak 2021'de Wild Rift'te başlayan Yordle Expedition etkinliğinin bir parçası olarak piyasaya sürüldüğünde, birçok oyuncu, oyunun en can sıkıcı oyuncularından biri olma ününden dolayı şampiyondan korkuyordu.Ancak bu, oyunda en çok oynanan şampiyon olmasını engellemedi.

Wild Rift'te En Çok Oynanan Şampiyon

Wild Rift'in oyun yöneticisi Jonathan Chao'ya göre Teemo,% 50'lik şaşırtıcı bir kazanma oranıyla son birkaç günde en çok oynanan şampiyon. Teemo'nun oyunda yeni çıktığını düşünürsek, birçok insanın Wild Rift'teki en ikonik şampiyonlardan birini oynamayı dört gözle beklediğini gösteriyor.
[Resim: 7b72dc69-8a83-4f4b-888c-ef1c7235425f.jpeg]
% 50 kazanma oranı, popüler inanışın aksine Teemo'nun bir OP şampiyonu olmadığını da gösteriyor. Bu şampiyonun bu kadar popüler olmasının nedeni sinir bozucu doğasıdır. Şu anda oyundaki en iyi Büyücü olan Kennen'e kıyasla çok fazla hasar vermeyebilir, ancak nihai becerisi "Zararlı Tuzak" sayesinde harita baskısı son derece iyidir.

Birçok oyuncu Teemo'dan nefret ettiğini veya korktuğunu söylese de, aslında oyunda onu oynamaktan çok daha fazla zevk alıyor gibi görünüyor. Maçta iyi gitmiyor olsanız bile, tuzaklarınızı haritanın önemli yerlerine yerleştirerek koğuş görevi görmek veya düşmanları hazırlıksız yakalamak için takıma katkıda bulunabilirsiniz.

Söylemeye gerek yok, bu sevimli küçük yordle'ı göreceğimiz son şey bu değil. Teemo, oyunda yapılan büyük güncellemelerden sonra bile asla yerini kaybetmeyen şampiyonlardan biridir. Oyuncular nefret edecek ve aynı zamanda gelecek yıllarda Teemo olarak oynamayı sevecekler.
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]