You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Wild Rift Büyücü Kılavuzu

Wild Rift Büyücü Kılavuzu

Süper Moderatör
Wild Rift Büyücü Kılavuzu
[Resim: 0ffdfe36-bff8-4e00-bf2b-73d6aada006c.png]

WILD RIFT BÜYÜCÜ KILAVUZU

League of Legends Wild Rift'teki büyücü rolü bilgilerini buradan öğrenin.

BÜYÜCÜLERE GENEL BAKIŞ

[Resim: 897e486b-f12d-4f11-8f6c-c9bfc67cf80e.png]

Büyücü, League of Legends Wild Rift'te hem normal saldırı hem de büyü kullanımının uzun menzilli olduğu şampiyonun rolüdür. Büyücü, yeteneklerini kullanırken çok yüksek büyü hasarı verir. Genellikle büyücüler orta koridorda oynanır.


BÜYÜCÜ ROL BİLGİLERİ

Mage şampiyonunu daha iyi oynamanız için özellikler ve genel kılavuzlar hakkında her şeyi bu konuda bulabileceksiniz.

BÜYÜCÜ ŞAMPİYON ÖZELLİĞİ
  • Menzilli: Tüm büyücüler, yeteneklerini uzaktan kullanarak düşmana büyü hasarı veren menzilli şampiyonlardır.
  • Beceri kullanımı: Büyücü, yetenek menzili avantajını kullanarak düşmana çok yüksek büyü hasarı verir. Bazı büyücü şampiyonların yetenek kombosu vardır, bu yüzden dövüş sırasında bundan nasıl yararlanacağınızı bildiğinizden emin olun.
  • Kırılgan: Mage şampiyonları, oyunun erken safhalarında ormanda gank yerlerse düşman tarafından kolayca alt edilebilecekleri düşük savunma ve sağlık değerlerine sahiptir.

ŞAMPİYON KILAVUZU

Oynanış ve öğeler içeren Büyücü Şampiyonu kılavuzlarını sıralayalım.

OYNAYIŞ KILAVUZU

Minyona son vuruş: Koridorda yapmanız gereken en önemli şey minyona son atış yapmak. Böylece koridoru ortalayarak gank ihtimalini düşürürsünüz.

Gank ve sinyallere önem verin: Düşman ormancı konumunu takip etmek için mini haritaya göz kulak olun , böylece düşmandan gank yeme ihtimali düşer.Orta koridordaki rakibiniz haritada görünmüyorsa, diğer koridorlara düşmanın saldırmasını önlemek için takım arkadaşlarınızı uyarmalısınız.Güvenli bir şekilde farm yapabilmeniz için koridor yakınında düşman olup olmadığını görmek için nehirde görüşe önem verin.

Amaç: Kuleler, koridoru ve oyunu kazanmanız için indirmeniz gereken ana hedeftir.
İlk kuleleri indirdikten sonra, ikinci tarete baskı uygulamaya çalışın veya diğer taretleri itmek için alt veya üst şeride yardım edin. İlk taretinizi kaybettiyseniz, şeridinize odaklanmaya devam edin ve mümkün olduğunca çok farm elde edin, minyon dalgası geldiğinde ikinci kuleye sarılın ve farm yapın.

Takım savaşı: Takım savaşı sırasında hedefinizin kim olduğunu bilin, bir büyücü olarak sersemletme, yavaşlama veya kalabalık kontrol becerilerinizi düşman nişancı, avcı ve suikastçı üzerinde kullanmalısınız.
Tankınızın arkasında kalın, bir büyücü olduğunuz için tankın başlatmasına izin verin. Bu yüzden geride kalın ve elinizden geldiğince hasar vermeye çalışın.
Düşman suikastçisinin farkında olun, en çok hasar veren sizseniz, takım savaşında önce sizi hedef alabilirler.

EŞYA KILAVUZU

Büyü hasarı: Büyücüler, becerilerinin çoğu ile yüksek büyü hasarı verir.  Bu nedenle, büyü hasarı ve büyü penetrasyonu satın almak en önemli önceliktir.

Savunma: Düşmandan çok fazla hedef aldığınızda, daha uzun süre hayatta kalmak için eşyaları kullanmanız gerekecektir. Çünkü büyücü, Zhonya'ya (Kum Saatine) sahip olmak kendinizi korumak veya takım arkadaşlarınızın gelmesine zaman kazandırmak için daha iyidir.

İyi forumlar... Smile
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]
Son Düzenleme: 12-29-2020, 01:22 PM, Düzenleyen: Unique.