You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Wild Rift En İyi Orman Şampiyonları

Wild Rift En İyi Orman Şampiyonları

Yönetici
Wild Rift En İyi Orman Şampiyonları
Wild Rift'te seçilebilecek en iyi orman şampiyonları

Master Yi
[Resim: masteryi2.jpg]
[Resim: orman-masteryi.jpg]
Master Yi, League of Legends'ta uzun yıllardır güçlü bir seçim oldu ve şu anda Wild Rift'teki en iyi seçimlerden biri . Muazzam hızı ve iyileştirme yetenekleriyle Master Yi, üsse dönmesine gerek kalmadan genellikle birden fazla orman temizliği ve baskın yapabilir. Nihai yeteneğini elde ettiğinde Yi bir düello makinesidir. Oyundaki birçok şampiyon için, özellikle mesafeyi hızla kapatan Alpha Strike yeteneği göz önüne alındığında, yakın dövüş menzilinden onu alt etmek mümkün değildir. Oynaması daha kolay orman şampiyonlarından biri olan Master Yi, yeni oyuncular için harika bir seçim.

Amumu
[Resim: amumu2.jpg]
[Resim: orman-amumu.jpg]
Takımlar genellikle en iyi takım dövüşlerini kazanma şansına sahip olmak için bir tank şampiyonuna ihtiyaç duyar. Üst şeridiniz farklı bir şampiyon stili seçtiyse, Amumu bir orman tankı olarak harika bir seçimdir.
Bu yetenek temelli şampiyon, en hızlı hasar çıkışına sahip olmayabilir, ancak mesafeleri kapatma ve zamanla hasar verme yeteneği, özellikle oyunun ilerleyen dönemlerinde onu tehlikeli kılar. Amumu, çevredeki tüm düşmanları sersemleten nihai yeteneği ile takım savaşlarını durdurmak için mükemmeldir. Dayanıklı bir şekilde inşa edilebilen basit bir şampiyonun peşindeyseniz, Amumu düşünmeye değer.

Lee Sin
[Resim: leesin2.jpg]
[Resim: orman-leesin.jpg]
Son derece güçlü olabilecek zorlu bir şampiyonun peşindeyseniz, Lee Sin size göre bir şampiyondur.
Mesafeleri hızla yaklaştırma ve uzaklaşma yeteneği ile Lee Sin, kavgalara girip çıkmak için mükemmeldir ve aynı zamanda düşmanları hızla alt edecek kadar hasara sahiptir. Şampiyonun diğer yetenekleriyle ortak olan nihai yeteneği, bir hedefi hızla izole etmesine ve onu takımlarından ayırmasına olanak tanıyarak Lee Sin ve ekibine takım savaşlarında bir avantaj sağlar.

Xin Zhao
[Resim: xinzhao2.jpg]
[Resim: orman-xinzhao.jpg]
Bu şampiyon düşmanlara hızla yaklaşabilir ve yetenekleriyle onları yavaşlatabilir. Sağladığı kitle kontrol seçenekleri, avantajlarından birisidir. Oyunun ilk aşamalarında düşmanlarını her zaman patlatamayacak olsa da, bir müttefikle eşleştirildiğinde, kolaylıkla üstesinden gelir. Xin Zhao, oynaması kolay ormancılardan biridir ve yeni oyuncular için harika bir seçimdir.

Evelynn
[Resim: evelynn2.jpg]
[Resim: orman-evelynn.jpg]
Hızlıca saldırmak ve düşmanları ortadan kaldırmak, bir ormancının sorumluluklarının merkezinde yer alır. Evelynn'i kullanmak, düşmanlara görünmediği için size mükemmel bir giriş ve sıvışma sağlar. Evelynn, görünmez olma yeteneğiyle hedeflerini saldırılarla yavaşlatabilir ve diğer yeteneklerinin bir kombinasyonu ile onları hızla patlatabilir. Düşmanlar onun ekranlarında beliren bir sınırla geldiğini görseler de, bu genellikle yeni oyunculara fark edilmeyecektir. Daha düşük hasar çıkışı ile başlasa da, Evelynn yeterince yapı elde ettiğinde yıkıcı hasar vermeye başlayacak ve potansiyel olarak birçok şampiyonu aniden öldürebilir.
Son Düzenleme: 12-19-2020, 11:46 AM, Düzenleyen: Unique.