You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Wild Rift için 2 Dakikalık Teemo Kılavuzu - Eşyalar, Yetenek Sırası ve Rünler

Wild Rift için 2 Dakikalık Teemo Kılavuzu - Eşyalar, Yetenek Sırası ve Rünler

Süper Moderatör
Wild Rift için 2 Dakikalık Teemo Kılavuzu - Eşyalar, Yetenek Sırası ve Rünler
[Resim: 28b0162b-b298-495a-a01d-06e02c10e993.jpeg]

•Wild Rift için, şampiyonun kiti küçük bir yeniden işleme aldı ve Poison Dart artık Teemo'nun pasif yeteneği haline gelirken, Gerilla Savaşı yeni bir yetenek.

•Nashor'un dişini ve Liandry's Torment'ı temel öğeleriniz olarak oluşturun ve AP, saldırı hızı ve büyü penetrasyonunu en üst düzeye çıkarın.

•Wild Rift'te Teemo için en iyi rünler Hortlağın Pençesi, ardından, Ruh Gezgini ve runleri.League of Legends'ın en sevilen ve nefret edilen yordle Teemo'su artık oyuncular tarafından satın alınabilir veya kazanılabilir. Wild Rift için, şampiyonun kiti küçük bir yeniden işleme aldı ve Poison Dart artık Teemo'nun pasif yeteneği haline gelirken,  Guerilla Warfare , Teemo'nun PC pasif Kamuflajına benzer şekilde davranan yeni bir yetenek . Onun özdeyiş (1)  Blindgin  Dart,  ardından ( 3) Çete Harbi, ve nihayet, Hızlı hareket ettirin. Mümkün olduğunca nihai  Zehirli Tuzağına  bir nokta koyun .

Teemo, zehiriyle maksimum büyü hasarı veren bir büyücüdür . Onu Baron şeridinde oynayın ve Liandry's Torment gibi size Torment pasifini veren AP öğeleri  inşa etmeyi deneyin  . Nashor'un dişi , saldırı hızınızı artırmak ve size biraz ekstra AP kazandırmak için de harikadır. Glutenous Greaves'i  bot olarak ekleyin . Bunlar sizin temel öğeleriniz, bunları AP ve büyü penetrasyonunu en üst düzeye çıkarmak için Rabadon'un Deathcap  ve Void Staff  ile takip edin . Bir miktar sağlık, AP ve onun benzersiz pasif Kaçınılmaz Ölümü için bir Sonsuzluk Küresi  inşa edin; bu, Sağlığı% 35'in altındaki düşmanlara karşı% 20 ilave hasar için yetenek kritikliği ekler.

Wild Rift'te Teemo için en iyi rünler Hortlağın Pençesi, ardından, Ruh Gezgini ve runleri.Wild Rift'te Teemo Nasıl Oynanır?
  • Pasifindeki değişiklik nedeniyle, her  normal saldırı artık zehir ve YG hasarı veriyor, bu nedenle saniye başına daha fazla hasar vermek için saldırı hızınızı ve YG'nizi artırmayı deneyin .

  • Baron şeridinde, gelen hasarı engellediği için Kör Dart'ını düşmanların size saldırması için saklayın .

  • Mantarları iyi hasar verir ve düşmanları yavaşlatır, ancak oyuncuların mantarları kurmak için önceden plan yapması gerekir.

  • Teemo'nun etki alanı eksikliği devreye girer ve CC, ya takım savaşlarında geride kalması ya  da Move Quick ile kanatta kalması  gerektiği anlamına gelir . Takım savaşlarından veya bölünmüş itmeden sonra temizlemek için  onu kullanın.
[Resim: 8f9105b0-b0f5-429c-b177-c14de7805069.jpeg]
  • Yeterli saldırı hızı ve hasarı ile Teemo, itme şeritlerini ayırmak için kullanılabilir, çünkü (2) Hızlı Hareket Et ve (3) Gerilla Savaşı, düşmanların onu arayan şeride gelmesi durumunda hızlı bir şekilde kaçmasına izin verir . Move Quick artık aynı zamanda bir hareket hızı artışı kazanmadan önce kısa bir mesafe dönmesine izin veriyor.

  • Ormandaki dar geçitler ve tipik orman yolları, mantarlarını kurmak için iyi bir yerdir ve düşmanları ormanda maceralara çıkmaktan kaçınmaya zorlar.
[Resim: 1a57bcaa-d1bf-468a-a696-721cb82a7fc0.jpeg]

Teemo, uzun bir bekleyişin ardından Wild Rift'e katılıyor

Teemo, Tristana, Lulu ve Corki dahil olmak üzere diğer dört yordle şampiyonunun eklenmesinin ardından nihayet Wild Rift'e geldi. Bu şampiyonları etkinlikten bir ödül olarak kazanma fırsatını kaçırırsanız, oyun içi mağazadan 5.500 Mavi Öz veya 725 Vahşi Çekirdek karşılığında satın alınabilir. Teemo, Cottontail Teemo ve Little Devil Teemo görünümleriyle piyasaya sürüldü.
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]
Son Düzenleme: 01-22-2021, 09:47 PM, Düzenleyen: Unique.