You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

wild rift ön kayıt görünüyor

wild rift ön kayıt görünüyor

Yönetici
RE: wild rift
1. "Google Play"e girip, sol menüden "Ayarlar"a tıklayın ve "Yerel Arama Geçmişini Temizle" yapınız. Oyunu arattırıp indirmeyi deneyin. Düzelmez ise;
2. "Google Play" sağ üstten farklı bir hesap seçin ve oyunu arattırıp indirmeyi deneyin. Düzelmez ise son yöntem;
3. Vpn uygulaması kullanarak, Wil Rift'in indirilebilir olduğu bir ülkeye vpn ile bağlanın ve Google Play'e girip indirmeyi deneyiniz.
Süper Moderatör
RE: wild rift
(12-14-2020, 07:22 PM)raccer78 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende hâlâ play store da yükleme gözükmüyor. ön kayıt olarak gözüküyor

Merhaba;

Cevaplara ek olarak, 

  1. Bölgeniz Türkiye mi?
  2. Play store bölgesi Türkiye’de mi?
  3. Cihazınız nedir?

Play store bölgesi Türkiye’de değilse güncelleyiniz. Bölge güncellemesi sonrasında tekrar kontrol sağlayınız.

Bölge güncellemesi sonrası indir butonu çıkmıyor ise; Türkiye bölgesine ait yeni bir mail hesabı oluşturup tekrar deneyiniz. 

Azerbeycan bölgesinden indirmeye çalışıyorsanız, uygulama henüz bölgeniz için  indirilebilir duruma getirilmedi. Dış kaynaklardan (TapTap) indirme imkanınız mevcuttur. Ancak oyuna Riot Hesabınız ile bağlanmanız tavsiye edilmemektedir. İleride bölgeniz için ve/veya yakın bir konum için açılacak sunucuya, hesap taşıma işlemi için ücret talep edilir. 

Ücret: Vahşi çekirdek ile satılan bölge/sunucu değiştirme parşömenidir. Parşömen ilerleyen güncellemelerle eklenecektir. 

Yukarıda yazılanı yaptığınız ve indir butonu çıkmadığı takdirde, cihazınızın modelini içeren bir mail oluşturup Riot Destek Ekibine mail atınız. Daha detaylı bilgilendirme ve yardım sağlanacaktır.

İyi forumlar... Smile
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]
Son Düzenleme: 12-14-2020, 09:12 PM, Düzenleyen: Unique.