You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Wild Rift Oturum Açma Sorunları Nasıl Giderilir Ocak 2021

Wild Rift Oturum Açma Sorunları Nasıl Giderilir Ocak 2021

Süper Moderatör
Wild Rift Oturum Açma Sorunları Nasıl Giderilir Ocak 2021
[Resim: 1028fde7-3a16-4f0c-b42e-764c45c6c8c8.jpeg]

•Birkaç oyuncu dün EUW ve WIld Rift'te oturum açma ile ilgili sorunlar bildirdi.

•Riot desteği, League of Legends ile sunucu durumunun 'Kritik' olarak ayarlanmasına neden olan hataları ele aldı.

•League of Legends'ın EUW sunucuları, Clash oyunlarına ev sahipliği yaptı ve çok sayıda oyuncunun katılmak için oturum açmasına neden oldu. Bu, Lig sunucularına bir yük getirmiş gibi görünüyor.


Hem League of Legends hem de Wild Rift oyuncuları, bazı Avrupa Batı sunucuları çalışmadığından veya oyuncuların bağlantısının kesilmesine neden olduğundan oyunu oynamaya çalışırken giriş sorunları ve hatalarıyla karşılaşıyor.  Riot desteği, League of Legends ile sunucu durumunun 'Kritik' olarak ayarlanmasına neden olan hataları ele aldı.

[Resim: 86aa2731-f5ad-445a-bf3a-89011f315d87.jpeg]

Wild Rift oyuncuları da 'Giriş zaman aşımına uğradı, lütfen tekrar deneyin' diyen hatalarla karşılaştı . Bu mesaj Wild Rift'in oyun içi sunuculara bağlanmada sorun yaşadığını gösterir. Şu an itibariyle, Riot'un Wild Rift sunucu durumu, bildirilecek yeni bir sorun veya olay olmadığını gösteriyor. Ancak, oyuncular hala sorun yaşıyorsa, tüm sorunları buraya bildirebilirler.
[Resim: c3ad4383-2f87-49cd-9b34-3fe29ff56ecd.jpeg]
Wild Rift'te Oturum Açma Zaman Aşımı Hatası Nasıl Onarılır?

VPN bloğu ve oyuncuların tarafındaki normal ağ sorunları dahil olmak üzere oturum açma zaman aşımı hatasını düzeltmek için birkaç olası çözüm olsa da , mevcut oturum açma hataları Riot sunucularındaki sorunlardan kaynaklanmaktadır . Ne yazık ki, Riot sorunu kendi başından çözene kadar, oyuncuların kendi sonlarından yapabilecekleri çok az şey var.

Diğer oturum açma zaman aşımı hatalarını çözmek için oyuncular son VPN Bloğunu kullanabilir. Riot, beta bölgeleri dışındaki en yüksek hacimli VPN hizmetlerinden VPN erişimini anında engelledi ve listeye ek VPN hizmetlerinin eklenmesinin gerekip gerekmediğini değerlendirmeye devam ediyor. Oyuncular Wild Rift beta test bölgelerinin dışından bağlanmaya çalışıyorsa, muhtemelen bu hatayla karşılaşacaklardır.

Oyuncular, Riot Games Destek sayfasından Wild Rift sunucu durumunu kontrol edebilir ve sayfada verilen bağlantıyı kullanarak karşılaştıkları sorunları bildirebilirler. Dün, League of Legends'ın EUW sunucuları, Clash oyunlarına ev sahipliği yaptı ve çok sayıda oyuncunun katılmak için oturum açmasına neden oldu . Bu, Lig sunucularına bir yük getirmiş gibi görünüyor.

İyi oyunlar. Smile
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]