You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Wild Rift Tank Kılavuzu

Wild Rift Tank Kılavuzu

Süper Moderatör
Wild Rift Tank Kılavuzu
[Resim: 2de726ec-6cc6-46a7-8052-a49862f3420b.png]
WILD RIFT TANK ROLÜ KILAVUZU
League of Legends Wild Rift'teki Tank rolü bilgilerini buradan öğrenin!

TANKLARA GENEL BAKIŞ
[Resim: 0f9fcfd0-2368-4c1a-9cbf-287e834bafcb.png]
Tank, çok fazla savunma oranına ve takım savaşında takım arkadaşını korumaya, yardımcı olmaya, yardımcı olacak yararlı bir yeteneğe sahip ön cephe şampiyonudur. Tank genellikle Baron Koridorunda oynar. Tabi ki Destek rolünü de unutmadık.
[Resim: f940eab1-45a2-4b03-9003-becc4a5540c8.jpeg]
Yeni tank şampiyonları güncellemelerle eklenmeye devam edilecek.

TANK ROL BİLGİLERİ
Tank şampiyonunu daha iyi oynamanız için özellikler ve genel rehber hakkında her şeyi bu konuda bulabileceksiniz.

TANK ŞAMPİYON ÖZELLİĞİ
  • Dayanıklı: Tüm tank şampiyonları, düşmanlardan gelen hasarı etkili bir şekilde emebilen harika bir savunma oranına sahiptir.
  • Kalabalık Kontrol Becerisi: Tank şampiyonlarının çoğu, takım savaşı sırasında sersemletme, havaya savurma , çekme veya itme gibi kontrol becerilerine sahiptir.

ŞAMPİYON KILAVUZU
Oynanış ve öğeler içeren Tank Şampiyonu kılavuzlarını sıralayalım.
OYNAYIŞ KILAVUZU
•Tankın ne zaman gerekli olduğunu belirleyin:  Gözlerinizi daima haritada tutun, ekip arkadaşınızın kaçmasına veya takım savaşına girmesine yardımcı olmak için en kısa sürede orada olun.
Daha fazla totem yerleştirin: Çalılara dikkat edin ve düşman varsa takım arkadaşlarınızı uyarın! Daha fazla görüş için daha fazla totem kullanın.
Rakip yapısını anlayın: Bu, rakibinizin yapısına karşı koymak için çok önemlidir çünkü hasar miktarını azaltabilirsiniz.
Gerekirse kendinizi feda edin: Bir takım savaşını kaybettiğinizde takım arkadaşınızın (özellikle ADC'nin) hayatta kalmasına yardımcı olmak için kendinizi feda etmenizde bir sorun yoktur.
Öldürmeye çalışmayın: Takım arkadaşınızın daha fazla altın kazanmasına ve daha fazla eşya oluşturmasına yardımcı olmak için, katletmeleri takım arkadaşınıza (özellikle ADC/Nişancı) bırakın.
Amaç: Bir kuleyi tek başına itmek sorun değil, ancak ormancı veya başkaları yardıma gelirse daha hızlı olacak.
Ayrıca kuleyi koruyan düşmanları alt etmesine yardımcı olabilirsiniz.
Takım savaşı: Bir Ön Cephe şampiyonu olarak, takım savaşına başlamak ve yardımcı olmak sizin en önemli görevinizdir. 
Yeteneklerinizi, nişancıyı korumak için kullanın. 
Çünkü nişancıya çok fazla hasar verirler ve kolayca indirilebilirler, bu da nişancıları en çok hedeflenen rol haline getirmiştir.  Bu nedenle eğer nişancınız hala yaşıyorsa bir takım savaşını kazanma olasılığı yüksektir.

EŞYA KILAVUZU

Savunma Eşyaları: Zırh ve Büyü direnci öğesi, sizi takım savaşında daha dayanıklı kılmak için en önemli önceliktir, bu nedenle esnek olun ve rakibinizin yapısını anlayın.  Eşyalarına karşı koymaya çalışın.
Sağlık ve mana yenilenmesi: Bunu satın almak size daha fazla mana verecek ve daha uzun ve daha dayanıklı hayatta kalmanıza yardımcı olacaktır.

İyi forumlar... Smile
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]
Son Düzenleme: 12-30-2020, 06:09 PM, Düzenleyen: Unique.