You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Wild Rift'te Dragon Lane İçin En İyi İkili

Wild Rift'te Dragon Lane İçin En İyi İkili

Süper Moderatör
Wild Rift'te Dragon Lane İçin En İyi İkili

•Wild Rift'teki Dragon Lane'de oynayabileceğiniz en iyi ikililerden bazılarına bir göz atacağız.

•Bu şampiyonlar, yetenekleri ve birbirini tamamlayan oyun tarzlarıyla iyi bir sinerji oluşturuyor.

•Bu kombinasyonlar, Dragon Lane'e hükmetmenize ve düşmana karşı size üstünlük sağlamanıza yardımcı olacak.

Yeni yamalar mevcut şampiyonlara ince ayarlar getirip yenilerini ekledikçe Wild Rift için meta yavaş yavaş şekillenirken  , Wild Rift'teki Dragon Lane'de oynayabileceğiniz en iyi ikililerden bazılarına göz atacağız . Bu şampiyonlar, yetenekleri ve birbirini tamamlayan oyun tarzları  ile iyi bir sinerji oluştururken, aynı zamanda zayıflıkları da karşılar. 

Braum ve Ashe

[Resim: 0ce2176e-02b8-4153-a2e2-0f0a479137fc.jpeg]
Freljord'dan gelen bu ikili, buzu her yönden getiriyor. Ashe, koridorda hayatta kalmak için savunma desteğine ihtiyaç duyan oldukça yumuşak bir nişancıdır, çünkü tek sert CC'si onun nihai gücüdür. Ve bunu onun için dev bir kalkanı olan bıyıklı bir adamdan daha iyi kim yapabilir? Ashe'in nispeten yüksek saldırı hızı, Braum'un pasif Sarsıntılı Vuruşlarını tetiklemek için iyi çalışıyor ve ikilinin koridorda çok fazla taciz etmesine  izin veriyor. Ashe'in normal saldırılarındaki yavaşlama da Braum'un (1) Kış Isırığı'nı indirmesi için harikadır . (2)  Arkamda Dur, Ashe'yi  yapışkan bir durumdan kurtarmak için kullanılabilirken (3) Kırılmaz düpedüz , ona ilk atılan yeteneği iptal ederek Ashe'e tam olarak ihtiyacı olanı verir.

Miss Fortune ve Seraphine

[Resim: 3a2d55e5-545a-40b5-ba10-e080610404c8.jpeg]
Miss Fortune ve Seraphine, mükemmel nihai sinerjiye sahip bir başka büyük ikili. Hem Seraphine hem de Miss Fortune, koridordaki düşmanları kolaylıkla taciz edebilir . Miss Fortune'un ilk yeteneği Double Up, minyonların arkasından siper alırken düşmanları hedef alır ve Seraphine'in uzun menzilli (1) High  Note'u, düşmanları uzaktan dürtmek için harikadır . Karşı koymaya çalışsanız bile, Seraphine’in  (2) Surround Sesi  onlara şeritte yeterince dayanıklılık sağlar ve (3) Beat Drop,  Miss Fortune'un zaten hızlı olan hareket hızını artırır. Düşmanlarınızı süper yavaşlatmak için Miss Fortune'un (3) Make It Rain'i bu yetenekle birlikte kullanın. Sonunda, nihaileri olan Miss Fortune's Bullet Time, önündeki büyük bir konide tonlarca hasar veriyor.  Bunu Seraphine'in Ultimate Encore'u ile birleştirerek düşmanların Miss Fortune'a doğru yürümesini sağlayarak maksimum hasar çıkışı sağlayın. Bu nihai kombinasyon gerçekten oyunun kurallarını değiştiriyor.

Jhin ve Nami

[Resim: f645f409-b941-420f-b8b1-436ddeb9dd03.jpeg]
Jhin ve Nami'nin formaları birbirini oldukça iyi tamamlıyor ve ikili stomp hattına yardımcı oluyor. Dalga Çağıran'ın pasif Dalgalanma Dalgaları, Jhin'in yavaş hareket hızını telafi ederken, Dalga Çağıran'ın Kutsaması normal saldırılarını güçlendirir ve fazladan büyü hasarı verir . Nami, düşmanları uzaktan taciz etmek ve Jhin'in kritik düşmanlarla 4. normal saldırısını yakalamasına yardımcı olmak için (2) Ebb ve Flow'u da kullanabilir . Nami'nin balonu şampiyonları CC için harika bir yoldur ve Jhin'in Deadly Flourish'ini uygulayıp daha fazla CC için onları köklendirmeye yardımcı olur. Nami'nin ultisi, Jhin'inki ile de iyi bir sinerji oluşturuyor. Jhin ve Nami, Wild Rift'teki Dragon Lane için harika bir seçim.

Jinx ve Blitzcrank

[Resim: cbfc214f-b396-44db-8165-990dbcc554dc.jpeg]
Jinx'in genellikle yüksek saldırı hızı ve chompers, çok fazla ani hasar vermede Blitzcrank'in kancasıyla iyi çalışır . Temel fikir, Blitzcrank'in hedefi çengellemesi ve Jinx'in Alev Parçalayıcılarını altlarına bırakmasıdır. Bu, düşmanı kökleştirerek Jinx'e bu temel saldırılara ve kritiklere (roketlerle) girmesi için daha fazla zaman kazandırır. Blitzcrank, düşmanları kancaya taktıktan sonra ultisiyle susturabilir  ve Jinx mermileri uzaktan ateşlemeye devam ettiği için karşı oyuna yer bırakmaz . Düşmanlar, Blitzcrank'in kancalarından sağ çıkıp kulenin altında geri çağırmaya çalışsalar bile, biraz tahminle Jinx, işi bitirmek için Süper Mega Ölüm Roketini kullanabilir.

İyi oyunlar. Smile
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]