You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Wild Rift Tüm Itemler

Wild Rift Tüm Itemler

Yönetici
Wild Rift Tüm Itemler
Lol Wild Rift Tüm Itemler
Wild Rift Tüm Itemler Listesidir. Fiziksel Hasar (Ad) Itemleri, Büyü Hasarı (Ap) Itemleri, Tank Itemleri ve Bot (Ayakkabı) Itemleri Vardır. Bunlarla Birlikte Büyüler Vardır, Item Olarak Alınır ve Aktif Yetenek Olarak da Kullanılır.

Fiziksel Hasar Itemleri
AD (Saldırı Hasarı) öğeleri olarak da bilinir. Bu öğeler, şampiyonunuzun fiziksel saldırı hasarında ölçeklenmesine yardımcı olur ve daha fazla otomatik saldırı hasarı verir. Bu eşyalar, SG, saldırı hızı ve kritik vuruşa odaklanan istatistiklere sahiptir.
[Resim: fiziksel-hasar.jpg]

Büyü Hasarı Itemleri
AP (Yetenek Gücü) öğeleri olarak da bilinir. Bu eşyalar, şampiyonunuzun yetenek gücü hasarının artmasına yardımcı olur ve bu da yeteneğinin daha fazla hasar vermesini sağlar. Büyücüler, destekler ve bazı tanklar bu eşyaları satın alır.
[Resim: buyu-hasar.jpg]

Tank Itemleri
Eşyaları - Savunma eşyaları, şampiyonunuzun HP, Zırh ve Büyü Direncini artırmaya odaklanır. Bu eşyalar, şampiyonunuzun savaşlarda daha uzun süre hayatta kalmasına yardımcı olur. Tanklar çoğunlukla bu eşyaları alırlar ancak duruma göre her türden şampiyon savunma eşyası satın alabilir.
[Resim: tank.jpg]

Bot Itemleri
Botların oyun içinde alınması gereklidir. Bunun iyi bir nedeni var, çünkü harita üzerinde hızlı hareket etmenize yardımcı oluyor ve yetenek atışlarından kaçmayı kolaylaştırıyor.
[Resim: bot.jpg]

Büyüler (Yetenek Olarak Kullanılır)
[Resim: buyuler.jpg]
Son Düzenleme: 12-27-2020, 05:38 PM, Düzenleyen: Admin.