You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yıldız Muhafızı Görünümleri Artık Wild Rift'te

Yıldız Muhafızı Görünümleri Artık Wild Rift'te

Süper Moderatör
Yıldız Muhafızı Görünümleri Artık Wild Rift'te
[Resim: 512b78b9-cb51-4e23-9e8b-566666301cc1.jpeg]

•Riot Games, Wild Rift'te ilk Yıldız Muhafızı kostümlerini yayınladı. Yayınlanan kostümler Jinx, Lulu, Janna, Lux ve Ezreal içindir.

•Yıldız Muhafızı dış görünüm serisi o kadar popülerdi ki, PC sürümünde "İstila" adı verilen dış görünüm çizgisine dayalı bir oyun modu yayınlandı.

•Riot Games, İstila oyun modunun bir gün Wild Rift'e geçip geçmeyeceğini henüz onaylamadı, ancak hayranlar bu oyun modunu hevesle bekliyorlar.


Riot Games, Sezon 2021'in açılış canlı yayınında açıklandığı gibi, Wild Rift'in en popüler dış görünümlerinden biri olan Star Guardians'ı çıkardı. Jinx, Janna, Lux, Lulu ve Ezreal için ilk Star Guardians kostümlerini piyasaya sürdü.

Wild Rift'te Yıldız Muhafızları Parlıyor

Wild Rift'in resmi Twitter sayfası, "Yıldızlar Çağırıyor" başlığıyla birlikte Yıldız Muhafızlarının bir resmini yayınladı. Bu, hayranları heyecanlandırdı çünkü en sevdikleri dış görünüm çizgilerinden biri zaten Wild Rift'e ulaştı.
[Resim: 15137bfc-399a-45fb-856d-25f67d1eb539.jpeg]
İlk Yıldız Muhafızları skin grubu, birkaç ekstra animasyon ve PC sürümünde olmayan özel efektlerle Wild Rift'e geldi. Bu, skinler hayranlar için çok daha sevimli yaptı. Her kostümün nadirliği PC sürümüne benzer, Jinx Efsanevi sınıf ve geri kalanı Epik sınıftır.

Yıldız Muhafızları Nelerdir?

League of Legends PC hayranları bu kostümlere çok aşina olacaklar. Star Guardians dış görünüm serisi, anime 'Sailor Moon'u andıran sevimli ve renkli doğası nedeniyle muhtemelen oyun serisindeki en popüler dış görünüm çizgilerinden biridir.Yıldız Muhafızı hikâyesi, PC sürümünde yayınlanan üç grup görünümle bugüne kadar geldi. İlk parti, Efsanevi sınıf kostüm olarak Yıldız Muhafızı Jinx ile Wild Rift'e geliyor.

Cilt o kadar popülerdi ki, cilt serisinin ikinci ve üçüncü partisi piyasaya sürüldüğünde PC versiyonunda bir oyun modu başlatıldı. Bu oyun modu, oyuncuların beş oyunculu bir ortak savaşta Yıldız Muhafızları rolünü üstlendiği ve dünyayı barış içinde tutmak için kozmik istilacılarla savaştığı "İstila" olarak adlandırıldı.
[Resim: 781ca2aa-b232-4d55-824e-65cbbaf5babb.jpeg]
Bu etkinliğin Wild Rift'e gelip gelmeyeceği hala belirsiz, ancak hayranlar bir gün bu oyun modunu mobil cihazlarında oynamayı dört gözle bekliyorlar.

Riot Games, Yıldız Muhafızlarını piyasaya sürdüklerinde akıllarında bir şey olmalı. Hayranlar, Invasion oyun modunun mobil cihazlarda mükemmel çalışacağı konusunda hemfikirdi. Bu oyun modunu gelecekte sınırlı süreli bir etkinlik olarak eklemeyi planlıyor olabilirler mi? Wild Rift ile ilgili gelecek haberler için gözlerinizi dört açın.

İyi oyunlar.
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]