You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yordle Gunner, Tristana Artık Wild Rift'te

Yordle Gunner, Tristana Artık Wild Rift'te

Süper Moderatör
Yordle Gunner, Tristana Artık Wild Rift'te
[Resim: 933dc8e6-0667-466b-b48b-bfb9e829d88c.jpeg]

•Tristana artık Wild Rift'te iki yeni görünüm, Little Demon Tristana ve Guerilla Tristana ile birlikte mevcut.

•Tristana, Dragon lane'de yaygın olarak oynanan bir nişancı şampiyonudur. Yeteneği, düşmanları patlayana kadar çok hızlı vurmak.

•Yordle Keşif Etkinliği boyunca beş şampiyondan üçü serbest bırakıldı.


Yordle Keşif Etkinliği şu anda Wild Rift'te devam ediyor. Sefer artık yordle şampiyonlarından biri olan Tristana ile tanışacağımız Bilgewater'a ulaştı. Etkinlik sırasında piyasaya sürülecek üçüncü şampiyon ve şimdi dükkanda iki yeni görünümle birlikte mevcut.

Wild Rift’te Tristana Kimdir?

Tristana, çoğunlukla Dragon Lane'de oynanan bir nişancıdır. PC versiyonunun hayranları, Tristana'nın yeteneklerine dokunulmadığını ve PC versiyonuna benzer kalacağını bilmekten mutluluk duyacaktır. Oyuncular League of Legends PC'ye aşinalarsa, Tristana'nın kendi boyutundan daha büyük bir şey paketlediğini anlarlar.

Tristana'nın pasif yeteneği olan Boncuk Çiz , her seviyede daha fazla saldırı menzili kazanmasını sağlar. Bu, herkesin maksimum seviyeye ulaşma şansının olduğu uzun maçlarda oldukça kullanışlıdır. Yakın dövüş şampiyonları oynarsan, ona yaklaşmak neredeyse imkansız.

İlk yeteneği olan Hızlı Ateş , saldırı hızını% 30 artırır. Bunu kullanarak düşman taretlerini doğru eşyalarla kolaylıkla parçalayabilirdi.

İkinci yeteneği Rocket Jump , belirli bir mesafeye sıçramasına izin verir. Düşmanların üzerine inerse, bir süre yavaşlar ve büyü hasarı alırlar. Bekleme süresi, düşmanın öldürmesi, asist yapması veya patlayıcı yüklerinizi tamamen istiflemesi üzerine sıfırlanır. Bu beceri esas olarak kavgalara girmek veya çatışmayı kesmek için kullanılır. Bunun tek kaçış aracınız olduğunu unutmayın, bu yüzden akıllıca kullanın.

Üçüncü yeteneği Patlayıcı Yük , pasif ve aktif bir etkiye sahiptir;
  • Pasif etkisi, saldırıları tarafından öldürülen düşmanların patlayarak yakındaki düşmanlara AoE hasarı vermesidir. Bu, dalgasının çok hızlı ve etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar.

  • Aktif etki, bir düşmana veya kuleye bomba yerleştirir. Bu bombalar, sadece bombayı taşıyan düşmana saldırarak daha fazla hasar verecek şekilde büyütülebilir. Her saldırı, bombanın hasarını% 30 artırır ve toplamda% 120 artırılmış hasar için 4 katına kadar birikebilir.

Son olarak, nihai yeteneği Buster Shot , devasa büyü hasarıyla başa çıkmak ve düşmanı geri püskürtmek için devasa bir gülle ateşler. Bu, düşmanları güvenli noktalarından uzaklaştırmak veya sağlıkları azaldığında işlerini bitirmek istiyorsanız kullanışlıdır.Skinler Çıktı!

Tristana ayrıca Wild Rift'te iki yeni görünümle geldi: Küçük Şeytan Tristana ve Gerilla Tristana.
[Resim: f84fc9fa-f8ef-4e0f-a1a7-987cfe83d7c9.jpeg]
[Resim: 78463e2a-84ea-4eb2-ada6-ca7bf9009844.jpeg]
[Resim: c9110116-22bf-4ca9-a415-bd48edeff016.jpeg]

Wild Rift'teki Yordle Keşif Etkinliği boyunca üç şampiyon yayınlandı. Corki yakında geliyor ve 19 Ocak 2021'de açılacak. Wild Rift'teki beş yeni yordle şampiyonundan birini seçmenize olanak tanıyan oyun içi öğeler ve bir şampiyon sandığı alma fırsatını kaçırmayın.

İyi oyunlar. Smile
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]
Sihirdar
RE: Yordle Gunner, Tristana Artık Wild Rift'te
Can çalma olarak diğer adc lerden biraz geride ve oyun başı tradeleri zayıf, bence ufak bir buff hiç fena olmaz.