You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yordle Ninja, Kennen Artık Wild Rift'te

Yordle Ninja, Kennen Artık Wild Rift'te

Süper Moderatör
Yordle Ninja, Kennen Artık Wild Rift'te
[Resim: 9945a066-e3b3-48d2-842c-3da6edc5f4e7.jpeg]

•Kennen artık dükkandaki 4 yeni görünümle birlikte Wild Rift'te de mevcut.
•Kennen, genellikle üst veya orta şeritte oynanan bir büyücü şampiyonudur.
•Yordle Keşif Etkinliğinde yakında üç şampiyon daha yayınlanacak.


Yordle Expedition etkinliği şu anda Wild Rift'te devam ediyor. Etkinlik sırasında, Runeterra'nın belirli bölgelerinde beş yeni yordle şampiyonu ortaya çıkacak. Destek şampiyonu Lulu ilk olarak Freljord'da duyuruldu. Ionia bölgesinin kilidini açtıktan sonra, Kennen oyunda mevcut ve mağazada açılabilir.

Wild Rift’te Kennen

Fırtınanın Kalbi Kennen, çoğunlukla üst veya orta koridorda oynanan bir büyücü şampiyonudur. Yordle keşif etkinliğinde ortaya çıkacak ikinci şampiyon. Şampiyonun hayranları, Kennen'in yeteneklerinin Wild Rift'te neredeyse hiç değişmediğini öğrenmekten mutlu olacaklar. Oyuncular onu League of Legends PC'de çalıştığı şekilde oynayabilirler.Kennen'in pasifi Fırtına İşareti, düşmanları üç beceriyle vurduktan sonra sersemletmesine izin verir. Bu, Vayne ve Lee Sin gibi hareket kabiliyeti çok yüksek olan şampiyonlara karşı kaçmalarını önlemek için kullanışlıdır.

İlk yeteneği Thundering Shuriken, bir hasar patlaması verir ve vurduğu düşmana bir dizi Fırtına İşareti ekler.

İkinci becerisi, pasif olarak ekstra büyü hasarı vermesine ve birkaç saldırıda bir hedeflerine Fırtına İşareti yükleri eklemesine olanak tanır. Kennen, Mark of the Storm ile düşmanlara verilen büyük hasarla başa çıkmak için bu beceriyi kullanabilir.

Üçüncü becerisi, Mark of the Storm ile içinden geçtiği düşmanları işaretlerken bir hareket hızı güçlendirmesi kazanmasına ve engelsiz birimler arasında hareket etmesine olanak tanır. Yetenek süresi dolduktan sonra Kennen fazladan saldırı hızı kazanır.

Nihai yeteneği oldukça basit ama ölümcül. Bu, Kennen'in çevresinde, yakındaki rakip şampiyonları vuran bir fırtına oluşturmasına olanak tanır.

Skinler Markette

Kennen'in piyasaya sürülmesiyle birlikte, yeni şampiyonun yanında yayınlanan dört yeni kostüm var.

Bu yeni görünümlerden ikisi Kennen için, diğer ikisi ise Amumu ve Varus için. İşte son yayınlanan derilerin listesi;

•Üzgün Robot Amumu
•Arktik Ops Kennen
•Süper Kennen
•Arclight Varus


Yordle Expedition etkinliğinde şimdiden iki şampiyon ortaya çıktı. Wild Rift'in yeni etkinliği Yordle Expedition'ı kaçırmayın ve seçtiğiniz bir yordle şampiyonu dahil heyecan verici ödüller talep edin.

İyi forumlar. Smile
[Resim: 972a4992-7c4a-4212-9105-f2416e95c606.gif]
Son Düzenleme: 01-14-2021, 01:11 PM, Düzenleyen: Unique.